RX 570 sistem 16.500 TL'ye alınır mı?

Ray Tracing DLSS gibi teknolojiler içeren ve daha soğuk çalışan bir kart. Ayrıca mining yapmasa bile miningdede iş görür. Siz 20 FPS'lik hatta bazı oyunlarda 10 FPS'lik bir fark için RX 6650 alın diyorsunuz. İşte bu komik olan tarafı. Bu forumun çoğu yerde NVIDIA düşmanlığı yaptığını biliyorum ama toplum aklıyla yürümeyin lütfen.

Hocam o zaman 3060'lı sistem önerebilirsiniz bu bütçede 2060 alınmaz çünkü.

Hocam o zaman 3060'lı sistem önerebilirsiniz bu bütçede 2060 alınmaz çünkü.
Varsa siz atın hocam? Rtx 3050 li sistem bile atabilirdim burda.
Bu bile 17900 oda alanı 200gb ve ramı 8gb. Diğer parçalardan düşmüş bir sistemi niye atayımki arkadaşa?

Varsa siz atın hocam? RTX 3050'li sistem bile atabilirdim burada.
Bu bile 17900 oda alanı 200GB ve RAM'ı 8 GB. Diğer parçalardan düşmüş bir sistemi niye atayımki arkadaşa?

Başka soru?

Ray Tracing DLSS gibi teknolojiler içeren ve daha soğuk çalışan bir kart. Ayrıca mining yapmasa bile miningdede iş görür. Siz 20 FPS'lik hatta bazı oyunlarda 10 FPS'lik bir fark için RX 6650 alın diyorsunuz. İşte bu komik olan tarafı. Bu forumun çoğu yerde NVIDIA düşmanlığı yaptığını biliyorum ama toplum aklıyla yürümeyin lütfen.

Hocam 2060 Ventus modeli fırın gibi çalışıyor ama siz bilirsiniz.

Puhahahah. Ray Tracing yok mu sanıyorsun sen 6xxx serisinde? 10-20 mi? 2 kat demek istedin herhalde.

2060 170 watt bir kart çok akıllısın gerçekten.

Yeni konular

Geri
Yukarı