RX 570 sistem AC Odyssey 30 FPS normal mi?

yilmaz787

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Assassin's Creed Odyssey indirdim ama aldığım FPS'ler çok kötü. Yerleşke alanlarında 30-40 FPS alıyorum hatta bazen 25'e bile düştüğü oluyor. Ayarları kıssamda fayda etmiyor, 1-2 FPS fark ediyor. V-Sync kapalı. Acaba işlemcim mi yetmiyor oyuna?

İşlemci: Intel Core i3 10100 3.6 GHz.
Ekran Kartı: MSI RX 570 8GB

RAM'iniz düşük ondan 8+8 yaparsınız ciddi bir artış olacaktır hem RAM yetmiyor ve Dual Channel da FPS veriyor.
Dual Channel ve RAM takviyesi yaparsanız sorun çözülcek ve her oyunda ciddi FPS artışı olacak.

RAM'iniz düşük ondan 8+8 yaparsınız ciddi bir artış olacaktır hem RAM yetmiyor ve Dual Channel da FPS veriyor.
Dual Channel ve RAM takviyesi yaparsanız sorun çözülcek ve her oyunda ciddi FPS artışı olacak.
Hocam bu oyunda olur ama her oyunda FPS artışı olacak diye bir şey söz konusu değil.

Sistemi yeni aldım sayılır. İleride Ram takviyesi yapmayı düşünüyorum ama şu an mümkün değil.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı