RX 570 sistem alınır mı?

YunusPkwr

Yoctopat
Daha fazla  
12 işlem çekirdeğine sahip ekran kartı ASUS RX 570 256 bit 4 GB.
256 SSD seri ve hızlı.
Pencereli kasa 5 sogutucu fan kule tipi sogutuculu islemci.
16 GB RAM 650 pover.
Böyle bir PC alınır mı? PUBG Valorant GTA 5 gibi oyunları oynatır mı bildiğim bilgiler bu kadar.

Yeterli değil, en azından VRAM 8 GB olmalı. İşlemcinin ne olduğunu öğrenir misiniz?

Gayet yeterli. Ben kullanıyorum 4 GB'lık Sapphire Nitro+ versiyonunu. Piyasada oynayamadığım tek oyun Microsoft Flight Simulator. Sadece ileriye dönük olmaz 4 GB VRAM konusunda. Zaten belirttiği oyunları oynayacaksa kafi sistem.

Gayet yeterli. Ben kullanıyorum 4 GB'lık Sapphire Nitro+ versiyonunu. Piyasada oynayamadığım tek oyun Microsoft Flight Simulator. Sadece ileriye dönük olmaz 4 GB VRAM konusunda. Zaten belirttiği oyunları oynayacaksa kafi sistem.
İleriye dönük olarak konuştum. Söylediği oyunlar için yeterli evet. Ben de RX 570 kullanıyorum. VRAM konusunda yaşadığım sıkıntılar oluyor.

12 işlem çekirdeğine sahip ekran kartı ASUS RX 570 256 bit 4 GB.
256 SSD seri ve hızlı.
Pencereli kasa 5 sogutucu fan kule tipi sogutuculu islemci.
16 GB RAM 650 pover.
Böyle bir PC alınır mı? PUBG Valorant GTA 5 gibi oyunları oynatır mı bildiğim bilgiler bu kadar.

Her şeyden önce sistemin fiyatı ne kadar?

Her şeyden önce sistemin fiyatı ne kadar?
Monitör filan set halinde dahil 5500

İleriye dönük olarak konuştum. Söylediği oyunlar için yeterli evet. Ben de RX 570 kullanıyorum. VRAM konusunda yaşadığım sıkıntılar oluyor.
VRAM ne oluyor tam olarak anlamıyorum da bide pubg de filan kaç FPS alır

Son düzenleme:
Monitör filan set halinde dahil 5500.

VRAM ne oluyor tam olarak anlamıyorum da bir de PUBG de filan kaç FPS alır.

https://www.youtube.com/watch?v=5JWM2i6ev5o bu videodan oyun performansına bakabilirsin. VRAM mevzusuda ekran kartının belleği oluyor. Seni çok ilgilendiren bir şey değil güncel oyunların çoğunda bile 4 GB VRAM yettiğinden sıkıntı yaşamazsın. Bazı oyunlarda yaşaman normal çünkü artık eskimeye başlıyor. Ancak oynayacağın oyunlarda problem yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı