RX 570 sistem bozuk görüntü

Emreby310

Hectopat
Bu sabah bilgisayarı açtım Valorant'a girdim fakat bir anda oyundan atıp bozuk görüntü hatası verdi. Tamam'a bastım oyuna döndüm. Sonrasında PC yeniden başladı. Açıldığında virüs taraması yaparken gene aynısı oldu. Ardından interneti keserek tarama yaptım bir şey çıkmadı. İnternete bağladıktan bir süre sonra yeniden başlıyor.
  • RX 570 4 GB.
  • i3 4130.
  • 8 GB RAM.

Bu sabah bilgisayarı açtım Valorant'a girdim fakat bir anda oyundan atıp bozuk görüntü hatası verdi. Tamam'a bastım oyuna döndüm. Sonrasında PC yeniden başladı. Açıldığında virüs taraması yaparken gene aynısı oldu. Ardından interneti keserek tarama yaptım bir şey çıkmadı. İnternete bağladıktan bir süre sonra yeniden başlıyor.
-RX 570 4 GB.
-i3 4130.
-8 GB RAM.

Dostum genelikle RX 560, RX 570, RX 580 kartlarda bu siyah görüntü sorunları var benim sana tavsiyem eğer garantisi varsa garentiye göndermen.

• RX 570 4 GB.
  • i3 4130.
  • 8 GB RAM.

Sürücüleri otomatik güncelleyen bir uygulama kullanıyorsanız ekran kartı sürücüsü güncellemesi yüklendiğinde hata verir ve kart yeniden başlar. Birkaç kere yaşadım bu durumu.

Daha öncesinde bu virüsü silerken yeniden başlat diyordum sanırım çözdüm hatayı şu an ekran kartını güncelliyorum.

Dosya Ekleri

• 32F5B6E7-3C5B-4D41-976A-D06E10887586.png
    32F5B6E7-3C5B-4D41-976A-D06E10887586.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 32

Geri
Yukarı