RX 570 sistem CS2'de 120 FPS veriyor

brocklesnar

Kilopat
Daha fazla  
i5 3470 işlemcim var. Ekran kartım RX 570. CS2 oynarken FPS düşmesi yiyorum. 120 FPS alıyorum. Fakat anlık 40 FPS'e düşüyor. İşlemciyi Xeon E3 1275 V2 almayı düşünüyorum. Bu problemi çözer mi? Darboğaz olur mu?

i5 3470 işlemcim var. Ekran kartım RX 570. CS2 oynarken FPS düşmesi yiyorum. 120 FPS alıyorum. Fakat anlık 40 FPS'e düşüyor. İşlemciyi Xeon E3 1275 V2 almayı düşünüyorum. Bu problemi çözer mi? Darboğaz olur mu?
O işlemcinin RX570'i beslemesi gerekiyor , darboğaz olmamalı diye düşünüyorum. İlginç , işlemcinin sıcaklıkları ne derecede?

Xeon işlemciye overclock yaparsan bence darboğaz olur fakat aşırı seviyede olmaz CS 2 artık ekran kartına binen bir oyun olduğu için çok değişeceğini sanmıyorum.

Xeon işlemciye overclock yaparsan bence darboğaz olur fakat aşırı seviyede olmaz CS 2 artık ekran kartına binen bir oyun olduğu için çok değişeceğini sanmıyorum.

Pentium Quad Core'ya da Duo ekran kartında 7800 XT, yahut 4080 ya da dur bütçeden varsayalım. 3060 Ti diyelim 8 GB bak bakim darbogaz oluyor mu olmuyor mu? Darbogazın D'sine bile zor. 40 senede anca yetişir. Bir de ekran kartı diye yazmış. Arkadaş trajikomik desen işlemcin yüksek ekran kartı zayıf kalıyor. i5 3570 GTX 960 la denedim 120 FPS ben şimdi oraya 1050 Ti yahutta 2060 taksam yine FPS artışı olmayacak. İşlemci bazlı oyunda nasıl ekran kartına bahane attın?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mesele beslemesi değil sistem gereksinimleri CS2 de yüksek. Mevcut sistem de darboğaz yapmasa bile parçalar düşük kaldığı için bu durum yaşanıyor
Haklısınız hocam , o olayı ben kaçırmışım.

Yeni konular

Geri
Yukarı