RX 570 sistem Cyberpunk 2077 açar mı?

İşletim sistemi
Windows 10

Qetartxx

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle selamlar. Tam olarak bilemediğim ve oyun da yeni çıktığı için bu soruyu sizlere yöneltmek istedim.

• Ryzen 5 1600
  • MSI Armor RX 570 4 GB OC
  • 16 GB RAM

Bu özelliklere sahip sistemim Cyberpunk açar mı? Açarsa 1080p Low ve 720p Low ayarlarda kaç FPS verir? Şu anda oyunu indiriyorum da oyuna girdikten sonra tek tek ayar denemek istemiyorum, bu nedenle yorumlarınızı bekliyorum. Hangi ayarlarda oynamam iyi olur? Tavsiyelerinizi bekliyorum :)

• 1080P Low ayarlarda 20-50 FPS arası.
  • 720P Low ayarlarda 40-60 FPS arası.
Oyunun verdiği FPS'e göre akıcılığının çok iyi olduğunu duydum. Şu anda oynayamazsanız ve verilen FPS size az gelirse oyunu oynamayı erteleyin 1-2 ay sonrasına kadar tüm güncellemeler oyuna tamamı ile gelince sorunsuz bir şekilde oynarsınız.

1080p Medium'da açması gerek diye düşünüyorum açıkçası.

Ki açıyormuş, 40 FPS ile:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu video 1.4 patch öncesi çekilmiş. Performans daha da artabilir. Medium 50 FPS diye düşünüyorum.

Bu video 1.4 patch öncesi çekilmiş. Performans daha da artabilir. Medium 50 FPS diye düşünüyorum.

1.4 yaması performans açısından hissedilmeyecek seviyede. Medium 50 FPS'i çok detay olmayan kapalı alanlarda alabilir bir ihtimal.

RTX 3090 SLI performansı merak edenler için. Böyle bir sistemde bile stabil değil şu an için.

Hepinize yorumlarınız için teşekkür ediyorum.

Teşekkürler hocam içime su serptiniz :D kendime göre de denerim ayarları ve buraya fotoğrafını atarım kaç fps aldığımı. Oyunun yüklenmesi biraz uzun sürecek gibi mağlum internet baya kötü :(

Son düzenleme:
Bende de RX 570 4 GB var. Ryzen 5 1600 ve 2x8 GB 3000 MHz RAM ile kullanıyorum. Low-Medium ayarlar karışık 35-45 FPS civarı değişiyor. Şahsen ben akıcı bulmadığım için oyunu iade ettim ama alacağınız FPS bu civarlarda olacaktır.

Geri
Yukarı