RX 570 sistem Cyberpunk 2077 açar mı?

İşletim sistemi
Windows 10
Hocam R3 3100 RX570 4 GB ve 16 GB RAM var. Oyunda FPS ortalama 45, ve oyun akıcı değil yani bana göre değil size de önermem bence bekleyin bir süre öyle oynayın bende aynı şekilde yapacağım.

Selamlar bu soruyu sormuştum 2-3 gün önce. Oyunu korsan olarak test etmek amacıyla indirdim. Eğer çalıştıramazsam boşuna para vermiş olmayayım diye. En düşük ayarlarda minimum 15, maksimum 30, ortalama 25 FPS aldım. Bunu soran arkadaşlar vardı bilgilendirmek için yazayım dedim. Optimizasyon sonrası akıcı şekilde oynanır hale gelebilir belki. Ama 25 FPS ile keyifli oynanmıyor. Optimizasyon sonrası 40FPS görürsem ancak o zaman oyunu satın alır ve oynarım. Şimdilik beklemedeyim.

Ryzen 9 3900X.
ASUS rogstrix B550-F.
ASUS PHX RX550 2 GB Evo OC.
2x8 Corsair RGB Pro 3600MHz CL18.

Selamlar bu soruyu sormuştum 2-3 gün önce. Oyunu korsan olarak test etmek amacıyla indirdim. Eğer çalıştıramazsam boşuna para vermiş olmayayım diye. En düşük ayarlarda minimum 15, maksimum 30, ortalama 25 FPS aldım. Bunu soran arkadaşlar vardı bilgilendirmek için yazayım dedim. Optimizasyon sonrası akıcı şekilde oynanır hale gelebilir belki. Ama 25 FPS ile keyifli oynanmıyor. Optimizasyon sonrası 40FPS görürsem ancak o zaman oyunu satın alır ve oynarım. Şimdilik beklemedeyim.

Ryzen 9 3900X.
ASUS rogstrix B550-F.
O sisteme RX 550 resmen hakaret olmuş.

Ryzen 9 3900X.
ASUS rogstrix B550-F.

O işlemciye o ekran kartı 25 FPS...
Bende de RX570 var. Tecrübelerime dayanarak güzel optimizasyon sonrası High ayarlarda 30-35 FPS olacağını düşünüyorum. Akıcıda olur gibi. Medium Low karışık 50-60 FPS beklentim var.

O sisteme RX 550 resmen hakaret olmuş.
Biliyorum dostum fakat sistemi müzik prodüksiyonu için topladığım için bütçeye göre öncelik işlemciydi. Yakında RTX 2060'a yükselticem. Dediğin çok doğru gamer tarafından bakınca :(.
O işlemciye o ekran kartı 25 FPS...
Bende de RX570 var. Tecrübelerime dayanarak güzel optimizasyon sonrası High ayarlarda 30-35 FPS olacağını düşünüyorum. Akıcıda olur gibi. Medium Low karışık 50-60 FPS beklentim var.

Evet bugün indirip denedim oyunu. RX570 8 GB RAM ve R5 1600 ile Ultra'da 25 FPS aldım ama takılıyordu. High ayarda 30-33 FPS değişti. Orta ayarda 40-45 arası. Malum yerlerde 35'lere düştü ama akıcı oynadım. Kişisel ayar yapmadım. Ön ayarlı seçeneklerle denedim.

Geri
Yukarı