RX 570 Sistem Cyberpunk 2077 performansı

İşletim sistemi
Windows 10

Vuuxe7

Hectopat
MSI Radeon RX 570 Armor 4G OC 4 GB GDDR5 256Bit AMD ekran kartı
AMD Ryzen 5, 3.40GHz işlemci.
Corsair Vengeance 8 GB DDR4 2400MHz RAM.
ASUS B450 Prime Plus anakart.
1TB Toshiba HDD.
120GB WD Green SSD.

Sistemim yukarıdaki gibidir, Cyberpunk 2077'yi hangi ayarlarda oynayabilirim yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Biliyorum kötü değil fakat RAM'den ve ekran kartının biraz eskimesinden dolayı şüpheye düştüğüm için sordum.

Vega 8 ile GTA 5'i çok güzel oynuyorum, RX 570 Vega 8'den çok ama çok iyi, bence ideal ayarlar ile oynanır Cyberpunk.

Tabi bu Cyberpunk'ı yapan insalar, neden deli gibi sistem gereksinimi gerektirdiğini söylüyorlar onu da anlamış değilim. Sanırım zenginler oynasın istiyorlar.

Battlefield 5'i ultrada, Metro Exodus ve AC:Odyssey'i yüksekte oynatabilen bir ekran kartı ne ara low medium bir kart oldu?

O oyunlar ne zaman çıkmış haberin var mı? Olma yolunda diyorum iyice anladıysan. BF5, Metro'yu kasa kasa oynatıyor ultra da zaten. 30-40 FPS'de FPS oyunu falan oynanmaz sen oynayabiliyorsan bir şey demem.

Yeni oyunlarda artık minimum taraflarında göreceğiz 570'i kısa bir süre sonra. İlk adımı FS 2020 attı.

Vega 8 ile GTA 5'i çok güzel oynuyorum, RX 570 Vega 8'den çok ama çok iyi, bence ideal ayarlar ile oynanır Cyberpunk.

Tabi bu Cyberpunk'ı yapan insalar, neden deli gibi sistem gereksinimi gerektirdiğini söylüyorlar onu da anlamış değilim. Sanırım zenginler oynasın istiyorlar.

Evet ilk sistem gereksinimleri'nin açıklandığına dair dedikodular çıktığında insanlar en düşük 1080 Ti gibi uçuk bir ekran kartı gerektiğini söylüyorlardı şimdi yalanlandı tabii. :D.

Evet ilk sistem gereksinimleri'nin açıklandığına dair dedikodular çıktığında insanlar en düşük 1080 Ti gibi uçuk bir ekran kartı gerektiğini söylüyorlardı şimdi yalanlandı tabii. :D.
Shadow of Mordor: Middle-Earth diye bir oyun var. Eğer yeni nesil oyunlara geçmediysek şu anki neslin oyunu. Orta bilgisayar için bile optimize edilmiş bir oyundu mesela.

Battlefield 5'i ultrada, Metro Exodus ve AC:Odyssey'i yüksekte oynatabilen bir ekran kartı ne ara low medium bir kart oldu?
Yanlış anlama ama o oyunlar geride kaldı.. Mesela Battle Field 4 2013 çıkışlı bir oyun 1660 super ile lowda 250 FPS alıyorsun ultrada 120 130 falan.. Yani 7 yıllık bir oyunu iyi bir ekran kartıyla tabi ki iyi fpslerde oynarsın. Ama yeni bir oyunu o ekran kartlarıyla yüksek fps ile oynayamassın. Sürekli sistemlerin yenilenmesi gerekiyor bu devran böyle dönüyor. Ben de BF4 ü yeni sistemim de oynamak istiyorum şimdi low da sürüne sürüne oynuyorum laptoptan.. Yeni sistemimi iple çekiyorum..

Yanlış anlama ama o oyunlar geride kaldı.. Mesela Battle Field 4 2013 çıkışlı bir oyun 1660 super ile lowda 250 FPS alıyorsun ultrada 120 130 falan.. Yani 7 yıllık bir oyunu iyi bir ekran kartıyla tabi ki iyi fpslerde oynarsın. Ama yeni bir oyunu o ekran kartlarıyla yüksek fps ile oynayamassın. Sürekli sistemlerin yenilenmesi gerekiyor bu devran böyle dönüyor. Ben de BF4 ü yeni sistemim de oynamak istiyorum şimdi low da sürüne sürüne oynuyorum laptoptan.. Yeni sistemimi iple çekiyorum..
Yanlış okumuşsunuz orada 5 yazıyor. Hem geride kaldı dediğiniz Metro Exodus grafik konusunda zirvedir.

MSI Radeon RX 570 Armor 4G OC 4 GB GDDR5 256Bit AMD ekran kartı
AMD Ryzen 5, 3.40GHz işlemci.
Corsair Vengeance 8 GB DDR4 2400MHz RAM.
ASUS B450 Prime Plus anakart.
1TB Toshiba HDD.
120GB WD Green SSD.

Sistemim yukarıdaki gibidir, Cyberpunk 2077'yi hangi ayarlarda oynayabilirim yardımcı olabilirseniz sevinirim.

ASUS RX570 ROG STRIX 4 GB GDDR5.
AMD Ryzen 3 2300X.
ASUS Prime B450M-K.
Toshiba TR200 480GB.
Corsair Vengeance LPX 8 GB.

Low'da sabit kalınca 75FPS yürürken 65 FPS kalabalık alanda 55FPS.
Çatışmalarda 50FPS araba sürerken 40-30FPS.

Yeni konular

Geri
Yukarı