RX 570 sistem Forza Horizon 5'de kaç FPS verir?

183206

Megapat
Makaleler
1
Bu sistemle Forza 4'te yüksek ayarlarda 90 FPS civarı alıyordum. 5'te ne kadar alırım?

RX 570 4 GB, Pentium G4600, 8x2 2133 MHz.

Bu sistemle Forza 4'te yüksek ayarlarda 90 FPS civarı alıyordum. 5'te ne kadar alırım?

RX 570 4 GB, Pentium G4600, 8x2 2133 MHz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Ryzen 9 5900X ile Pentium G4600 aynı performansta işlemciler mi sizce?

Forza 5'te de hafif darboğazlı 85-90 FPS civarı alabilirsin gibi fakat işlemci akıcı bir deneyim açısından biraz üzebilir, aralarda hafif de olsa donma veya takılma olabileceği konusunda net bir fikrim yok ancak %1 Low değerleri pek tatmin etmeyebilir.
4'te tamamen akıcıydı 90 FPS'de. Bunda %1 değeri düşer mi?

4'te tamamen akıcıydı 90 FPS'de. Bunda %1 değeri düşer mi?
Düşebilir ben High ayarda manuel OC yaptığım GTX 1060 6GB'ı yedek sistemimdeki i5-7500 ile test ettiğimde darboğazın d'si bile yoktu ancak işlemci kullanımı %90-95 arasında gezebiliyordu bazen, bu yüzden G4600'in 2 fiziksel çekirdekli yapısı performansta kayıplar verebileceği gibi %1 Low (akıcılığı etkileyen değer) biraz daha düşük olabilir. (Bende 70-72 civarıymış, sende de en kötü 50 falan olur yine akıcı olur o zaman 👍🏻)

Bahsettiğim video buydu, zamanında Shadowplay ile kayıt almıştım. İşlemci farkı var evet ama CPU darboğazı olabilir sende, bende bile sınırda çalışıyordu çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı