RX 570 sistem görüntü vermiyor

VassLyZaytSev

Centipat
Selam arkadaşlar,
Pazar günü ASUS AMD ROG STRIX RX570 +GB 256Bit aldım. Sistemimi sıralıyorum;

Anakart: Esonic H55mal3 64 Bit.
İşlemci: i7 M620 2.67GHz çift çekirdek.
RAM: 2X Turbox DDR3 4 GB = 8 GB RAM.
SSD: Slicon Power 1TB.
Power: STX Cougar 700 +80Plus.
Monitör: Gamepower 24' 1ms 144Hz.
İşletim sistemi Windows 10 64 Bit.

Kartı heyecanla aldım. Taktım. Görüntü vermedi. Sistem biraz eski olabilir. Darboğaz vs. durumları kabulumdur. Benim sistemde Windows10'da açmadı aşağıda görseli mevcut şekilde Windows başlama ekranı dönme işaretinde donup kalıyor. Format attım sıfır temiz kurulum. Kurulum tamamlandı. Sisteme tam ekran kartı Driver'ını kuracakken ekran yine karardı ve resetledikten sonra yine aynı yerde dondu kaldı. Anakart için BIOS aradım bulamadım. Bu arada arşivlerinizde belirttiğim anakart modeli için güncel BIOS varsa Allah rızası için bir el ederseniz çok memnun olurum.

Ekran Alıntısı.PNG

Ama aynı kartı arkadaşın anakart ve işlemcisi daha yüksek PC'de taktığımda çalışıyor. Arkadaşın kartı benim PC'ye taktık aynı şekilde hata verdi. Evet benim PC'de bir sıkıntı var belli. Benim sisteme onda bulunan eski 500GB HDD'sinde Windows 7 hazır kurulu haldeydi onu bağladık. Taktık onda çalıştı. Dedim herhalde işletim sisteminde sorun var dedim ve yine sıfırdan kurulum yaptım. Birden çok reset falan her seferinde PC açıldı dedim oldu bu sefer.

Elektrikler gitti. PC'yi yeniden açtım. Yine aynı sorun.

Çıkamıyorum işin içinden 0 aldığım kartı satma noktasına geldim.

Lütfen yorum ve desteklerinizi bekliyorum.

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Reis en iyisi bir yakınıda iyi bir bilgisayarcı varsa ona göster. Burada çözüm bulacağınıdan şüpheliyim.
hocam götüreyim de burda pc konularında çok usta hatta dükkanları olan userlar bile var.
dostlar destek olacak fikir sunacak kimse yok mu ??
Dostlar destek olacak fikir sunacak kimse yok mu?

Son düzenleme:
Güç bağlantılarının düzgün olduğundan emin ol.
PCI-E yuvasını temizle.
Ekran kartının PCI-E giren kısmını silgi ile sil.
HDMI / DP Kablonu değiştir.
---
İmkanın varsa başka PC'de dene ekran kartını. Direkt sorun neyde anlamış olur, ona göre aksiyon alırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı