RX 570 sistem ile yayın açılır mı?

Japonky

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Anestezist
Arkadaşlar merhaba sistemim:

Masaüstü: MSI RX570 ARMOR 8GB OC || Gigabyte B450M S2H || AMD Ryzen 5 3600 3,6GHz ||
Crucial Ballistix 16GB (2X8GB) 3600MHZ || Samsung 250GB 860 EVO || Frisby GC-9250G GAMEMAX RAPTOR 650W || SAMSUNG 24" LS24D330HSX/UF 1Ms

Ek olarak elimde her şeyiyle birlikte olan ekran kartı hariç Ryzen 3 2200G bulunmaktadır. Yayın için Ryzen 3 2200G'ye Power alıp onunla açmama gerek var mıdır? Yoksa şu anki sistemimle açsam nasıl olur?

Benim işlemcim Ryzen 3 2200G ve ekran kartım RX560 2 GB OBS Studio ile açıyorum ve ses gecikmesi yaşıyorum seninkine yakın olduğu için söyleyim dedim.

Açarsınız tabii ki ama çok yeni nesil oyunları yüksek grafikte oynayıp yayın yaparken zorlanabilir bilgisayarınız. (Masaüstü yazdığınız sistem için yazdım.)

Ne oynayacağınıza bağlı. Ayrıca upload hızınız daha mühim.
Benim işlemcim Ryzen 3 2200G ve ekran kartım RX560 2 GB OBS Studio ile açıyorum ve ses gecikmesi yaşıyorum seninkine yakın olduğu için söyleyim dedim.
Ses gecikmesinin sistemle alakası yok. Muhtemelen internet hızınız düşük veyahut OBS ayarlarınız yanlış.

Ne oynayacağınıza bağlı. Ayrıca upload hızınız daha mühim.

Ses gecikmesinin sistemle alakası yok. Muhtemelen internet hızınız düşük veyahut OBS ayarlarınız yanlış.

İnternetim fiber internet ve 75 Mbps hızında 90 ve 100 Mbps bulabiliyor.
Kablolu bağlanıyorum kablom kaliteli 1.5 mt kablo ile bağlanıyorum.
İnternetten kaynaklı olduğunu düşünmüyorum upload ise 8Mbps.

İnternetim fiber internet ve 75 Mbps hızında 90 ve 100 Mbps bulabiliyor.
Kablolu bağlanıyorum kablom kaliteli 1.5 mt kablo ile bağlanıyorum.
İnternetten kaynaklı olduğunu düşünmüyorum upload ise 8Mbps.
OBS ayarlarınız da sıkıntı var o halde. Basit bir çözümü vardır diye düşünüyorum.

Arkadaşlar istediğim şey şu yayın bilgisayarından yayın yapıp kendi bilgisayarımdan ona ekranı verebilir miyim?
75Mbps Download
7Mbps Upload

Geri
Yukarı