RX 570 sistem kilitlenme sorunu

Yer
İstanbul/Ataşehir
Daha önceki konularımdan da bildiğiniz gibi sistemde kilitlenme ve görüntü gitmesi ardından CPU LED sorunu yaşıyordum daha önce. Ekran kartından falan şüphelenmemiştim hiç ama bu WattMan olayı falan veya bu aralık ayındaki sürücülerden itibaren olan problem beni biraz ekran kartından kuşkulandırdı. Sorun olduktan ve reset attıktan sonra herhangi bir WattMan bildirimi belirmiyor hiçbir yerde. Sorun şöyle oluyordu sıklıkla; sistem açıldı, sorun yok. Masaüstüne geldik güzel bir hızda. Masaüstünde 2, 3 defa yenileme yaptıktan sonra bildirim sekmesine basacağım sırada orası ekrana gelmeyip mouse öylece kalıyordu orada. Sistem kilitleniyordu. Veya sistemi uykudan uyandırdıktan sonra Chrome'a girip tam yeni sekme butonuna (+) basacağım sırada biraz önce belirttiğim senaryo gerçekleşiyordu. Daha önce Allah'a şükür ekran kartından dolayı herhangi bir problem yaşamamıştım, son çıkan sürücülerde mi problem var acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı