RX 570 gri ekran kilitlenme sorunu

ahmejey

Centipat
Sistem Bilgileri
Gigabyte RX 570 4 GB ekran kartı
i3 9100-F işlemci
8 GB RAM
500 GB HDD
500W Power

Merhaba başlıkta yazdığı gibi aniden gri ekran geliyor ve PC kilitleniyor ama bunu sadece bir oyundayken yapıyor olması kafamı karıştırdı o oyun ise FiveM
Sadece bu oyunda biraz oynadıktan sonra gri ekran geliyor ve kilitleniyor ve bilgisayarı kapatmadığım sürece düzelmiyor Rust, Mount Blade Bannerlord, EU4
Gibi oyunları da oynuyorum böyle bir sorun yok nedeni nedir Ekran kartının bozuk olduğunu düşünmüyorum çünkü oyunlardaki performansım gayet iyi.

Sistem bilgileri.
Gigabyte RX 570 4 GB ekran kartı.
i3 9100-F işlemci.
8 GB RAM.
500 GB HDD.
500W Power.

Merhaba başlıkta yazdığı gibi aniden gri ekran geliyor ve PC kilitleniyor ama bunu sadece bir oyundayken yapıyor olması kafamı karıştırdı o oyun ise FiveM.
Sadece bu oyunda biraz oynadıktan sonra gri ekran geliyor ve kilitleniyor ve bilgisayarı kapatmadığım sürece düzelmiyor Rust, Mount Blade Bannerlord, EU4.
Gibi oyunları da oynuyorum böyle bir sorun yok nedeni nedir ekran kartının bozuk olduğunu düşünmüyorum çünkü oyunlardaki performansım gayet iyi.

RX serisinin sürücü sorunu oldukça fazla daha eski ve stabil versiyonları deneyebilirsin.

20.4.2 kullanıyodum sorun yoktu 20.7.2 güncelledim olmaya başladı ve bende dediğniiz gibi yaptım ama düzelmedi tekrar güncelledim bende
Sorun devam etmekte yardım edicek yok mu

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı