RX 570 Sistem masaüstü açılana kadar görüntü vermiyor

Alaattin0615

Decapat
Merhabalar;
Sitem özellikleri;
İşlemci: Ryzen 5 3400G.
Anakart: Gigabyte B450 Aorus Elite rev. 1
RAM: G.Skill riphavs 2x8 16 GB 3200 MHz.
Ekran kartı: RX 570 4 GB 256 Bit.
Power: Gametech GTP-600 600 Watt.
Monitör: Philips 27 inç 276e9Q.

Bilgisayarım 7 ya da 8 gündür masaüstü ekranı gelene kadar monitöre görüntü aktarmıyor. Bilgisayar monitöre Display Port ile bağlı. BIOS ekranına sadece onboard HDMI ile bağlayıp girebiliyorum. Ekran kartının sürücüsünü güvenli modda DDU ile kaldırıp tekrar temiz kurulum yaptım ama çözüm olmadı.
Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar;
Sitem özellikleri;
İşlemci: Ryzen 5 3400G.
Anakart: Gigabyte B450 Aorus Elite rev. 1
RAM: G.Skill riphavs 2x8 16 GB 3200 MHz.
Ekran kartı: RX 570 4 GB 256 Bit.
Power: Gametech GTP-600 600 Watt.
Monitör: Philips 27 inç 276e9Q.

Bilgisayarım 7 ya da 8 gündür masaüstü ekranı gelene kadar monitöre görüntü aktarmıyor. Bilgisayar monitöre Display Port ile bağlı. BIOS ekranına sadece onboard HDMI ile bağlayıp girebiliyorum. Ekran kartının sürücüsünü güvenli modda DDU ile kaldırıp tekrar temiz kurulum yaptım ama çözüm olmadı.
Yardımlarınızı bekliyorum.

Pek bir bilgim yok ama PSU sorun çıkartabilir değiştirmeni öneririm.

Anakartınızın arayüzünü bilmiyorum fakat görüntü önceliğini ekran kartına vermeniz gerekiyor. Ayarların içerisinde advanced bölümünde olabilir primary display ayarı. Karıştırın biraz içerisini görürsünüz.

Anakartınızın arayüzünü bilmiyorum fakat görüntü önceliğini ekran kartına vermeniz gerekiyor. Ayarların içerisinde advanced bölümünde olabilir primary display ayarı. Karıştırın biraz içerisini görürsünüz.
Tamam hocam bi deneyeyim.
Tamam hocam bir deneyeyim.

İntegrated Graphics olarak ayar vardı benimkinde onu da disable yaptım ama sonuç aynı 1😔

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı