RX 570 sistem Minecraft'ta takılmalar

BBŞ babuş

Picopat
Yer
Babukent
Daha fazla  
Meslek
Babuştuber
Sistemim: Ekran Kartı): RX 570 Pulse 4 GB Çift Fan, (RAM): 16 GB çift kanal 1600MHz, (işlemci):i5 3570 3.40GHz, (KASA): Rampage Hacker Temper, (PSU):650W+80Plus Bronze, (Anakart):Intel H61.

Oyuna ilk girdiğimde chunk yüklerken FPS 10-20 arasında oluyor sonrasında ise 80-70 oluyor.
Not: OptiFine kur falan demeyin snapshot oynuyorum. Chunk: 12 Grafikler: Gerçekçi ve her şey Full de düşürsem de pek fark etmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Minecraft işlemciye yükleniyor. İşlemcinizden dolayı olabilir. Ayrıca snapshot sürümlerinde optimizasyon berbat. Ana sürümlerde daha iyi FPS'ler elde edeceğinizi düşünüyorum. Bir de dünya ilk yüklendiğinde takılmalar normaldir. Çok iyi bir sisteme sahip olmak dışında bundan kurtulamazsınız.

bendede Sapphıre radeon rx570 8 gb var tlauncer dan oynuyorum bendede takılmalar var amd softwareden bakıyorum kaç fps alığımı göstermiyor ama crack oyun sonucta.Senden rica etsem minecrafta ekran kartı kaç derce olduğuna bir bak belki anormal birşey vardır
Minecraft işlemciye yükleniyor. İşlemcinizden dolayı olabilir. Ayrıca snapshot sürümlerinde optimizasyon berbat. Ana sürümlerde daha iyi FPS'ler elde edeceğinizi düşünüyorum. Bir de dünya ilk yüklendiğinde takılmalar normaldir. Çok iyi bir sisteme sahip olmak dışında bundan kurtulamazsınız.
hangi sürümü önerirsiniz bana bende amd ryzen 5 2600 var pek yeni sürümler sevmiyorum ve takılma olmayacak orta bir sürüm varsa bildiğiniz yazarmısınız. Teşekkür ederim.

Bence Minecraft Son sürüm olmadan tadı çıkmıyor. Ama benim berbat bilgisayarım ile kullanma şeklim şu şekilde; PvP için 1.8.9, Modlu oynamak için 1.12.2, Bazı haritalar (skyblock vb.) için 1.16.5 ve Survival için ise en güncel sürüm (Şu anda 1.17.1)

bendede Sapphıre radeon rx570 8 gb var tlauncer dan oynuyorum bendede takılmalar var amd softwareden bakıyorum kaç fps alığımı göstermiyor ama crack oyun sonucta.Senden rica etsem minecrafta ekran kartı kaç derce olduğuna bir bak belki anormal birşey vardır

hangi sürümü önerirsiniz bana bende amd ryzen 5 2600 var pek yeni sürümler sevmiyorum ve takılma olmayacak orta bir sürüm varsa bildiğiniz yazarmısınız. Teşekkür ederim.
Şuan kartım oyunda 47 derece. Sistemi 7 aydır temizlemedim ve hiç termal macun da sürmedim.
Bence Minecraft Son sürüm olmadan tadı çıkmıyor. Ama benim berbat bilgisayarım ile kullanma şeklim şu şekilde; PvP için 1.8.9, Modlu oynamak için 1.12.2, Bazı haritalar (skyblock vb.) için 1.16.5 ve Survival için ise en güncel sürüm (Şu anda 1.17.1)
1.17.1'de sevmiyorum. 21w41a da Lush Caves ve dağlar olduğundan snapshot oynuyorum.
Oyunda Görev Yöneticisinin durumu şöyle;

Dosya Ekleri

• Görev Yöneticisi 16.10.2021 15_12_46.png
    Görev Yöneticisi 16.10.2021 15_12_46.png
    27,9 KB · Görüntüleme: 17
O zaman bu FPS'lere katlanmanız gerek maalesef :( Snapshot sürümlerinde optimizasyon bulunmuyor. Sadece sürümü yapıyorlar. Tam sürüm çıkmaya yakın da bir optimizasyon yapıp çıkartıyorlar.

O zaman bu FPS'lere katlanmanız gerek maalesef :( Snapshot sürümlerinde optimizasyon bulunmuyor. Sadece sürümü yapıyorlar. Tam sürüm çıkmaya yakın da bir optimizasyon yapıp çıkartıyorlar.
Aslında Optimizasyonu ilk snapshotlara göre mükemmel. Mesela ben Temmuzdan beri sadece Snapshot oynuyorum ve fark çok fazla. 1.18 experimental snapshot'dan beri oynuyorum.
TLauncher ise böyle sorunlar oluyor. Eğer orijinal ise biraz garip bir durum.
Oyunum orjinal.

Yeni konular

Geri
Yukarı