RX 570 sistem PUBG düşük FPS

Demir selim

Centipat
Daha fazla  
Oyuna tekrardan başladım fakat bu sefer de kasma sorunu yaşıyorum. Eskiden oynarken yüksek ayarlarda rahat rahat 75FPS'lerde oynarken şimdi ise 47-55 FPS'lerde oynuyorum. Sorunu çok araştırıyorum, çözemiyorum. Yetkili ve gerçekten anlayan birileri yazarsa çok mutlu olurum.
Sistem.
R3 3200G.
8 GB 3000MHz RAM.
RX 570 8 GB.
Oyun HDD de
900p de oynuyorum oyunu darboğaz olabilir diye düşünüyorum ama geçen ki oynadığım zaman neden kasma olmuyordu, orayı anlamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
O sorun ne işte o nu çözemedim RDR2 de oynuyorum orta-yüksek ayarlarda oyun bayağı akıcı ama bu oyun neden böyle anlayamadım.

Desene bu oyunda sadece diye, nese ekran kartına güncelleme geldi mi hiç geldikten sonda PUBG'de sıkıntı yaptı mi surum düşür belki yeni sürücüyle sıkıntı başlamıştır.

O sorun ne işte o nu çözemedim RDR2 de oynuyorum orta-yüksek ayarlarda oyun bayağı akıcı ama bu oyun neden böyle anlayamadım.

Hocam DX11 moduna aldıktan sonra oyunu kapatıp tekrar açtınız mı?

Desene bu oyunda sadece diye, nese ekran kartına güncelleme geldi mi hiç geldikten sonda PUBG'de sıkıntı yaptı mi surum düşür belki yeni sürücüyle sıkıntı başlamıştır.

Olabilir de bir de ben Driver Booster kullanıyorum o sıkıntı yapıyor olabilir mi?
Hocam DX11 moduna aldıktan sonra oyunu kapatıp tekrar açtınız mı?

Evet hocam.

Olabilir de bir de ben Driver Booster kullanıyorum o sıkıntı yapıyor olabilir mi?

Evet hocam.

Driver Booster kullanarak başta hatayı yapmışsın temiz format kur Windows güncelleştirmelerinden sürücüleri indirsin ondan sonra chipset ekran kartı driverini yükle en son kullandığın programları oyunları kur sıkıntısız kullanırsın.

Driver Booster kullanarak başta hatayı yapmışsın temiz format kur Windows güncelleştirmelerinden sürücüleri indirsin ondan sonra chipset ekran kartı driverini yükle en son kullandığın programları oyunları kur sıkıntısız kullanırsın.

Nasıl format atılır bilmiyorum ve o kadar oyunu da nasıl baştan indireceğim hiçbir fikrim yok başka bir yöntem yok mu?

Geri
Yukarı