RX 570 sistemde FPS düşüyor

İşletim sistemi
Windows 10

Okt3641

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar, 2 yıldır kullandığım toplama PC'de artık FPS droplar çok fazlalaştı.
PC'nin özellikleri:
RX 570 ROG STRIX 4 GB.
8 GB Corsair Vengeance 3000 MHz RAM.
Ryzen 3 2300 X 3.5 GHz işlemci.
A320M Prime-K anakart.

Bilgisayarını hiç temizlememişsin kasanı merak ediyorum açıkçası anlık işlemci sıcaklığı yükselmesinden de kaynaklı olabilir FPS problemin.

Özelikkleri birebir aynı sadece kasa değişik bir de anakart herhalde.
Arkadaşlar söylemiş zaten kasayı bir temizle dual channel 16gb yap rami olmadı macun yenile driverlar ve biosun güncel olsun kullan o pc sana daha uzun süre yeter.

Arkadaşlar söylemiş zaten kasayı bir temizle Dual Channel 16 GB yap RAM'i olmadı macun yenile driverlar ve BIOS'un güncel olsun kullan o PC sana daha uzun süre yeter.

Umarım dediğiniz gibi uzun süre yeter çünkü PC fiyatları çok pahalı parça yenileyecek veya yeni bir PC alacak param yok.
Arkadaşlar söylemiş zaten kasayı bir temizle Dual Channel 16 GB yap RAM'i olmadı macun yenile driverlar ve BIOS'un güncel olsun kullan o PC sana daha uzun süre yeter.

Merhabalar sıcaklık değerlerini kontrol ettim overclocklu bir şekilde CPU 74°c Max gördü GPU ise 69°c Max gördü sıcaklık değerelinde bir sıkıntı var mı?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…