RX 570 sistemde Zula'da FPS düşüyor

C1awL

Hectopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
RX 570, R3 3100 ve 16 GB RAM var. Lütfen çöp oyun, başka oyun geç demeyin. 1280x1024 düşük ayarda oynuyorum. Maksimum, yüksek, orta, çok düşük; o ayarları denedim, gene aynı durum. Rekabetteyken 1 dk. içinde 5-6 kere anlık takılmalar yaşıyorum. Ekran kartı 45 derece, işlemci 50 derece oyun sırasında. Oyun, SSD'ye kurulu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 1920-1080 yapabiliyorsanız. Ekran destekliyor ise kesinlikle rx570 için 1920-1080 yapın. Ekran çözünürlüğünüz ekran kartınız için düşük. Oyunlarda görüntü ayarları düştükçe işlemciye çok daha fazla yük biner. FPS artsın diye ayarları düşürmüşsünüz ama. FPS görüntülerinin çerçevelerin işlemci yapar. FPS arttıkça işlemciye çok fazla yük biner. işlemciniz bu yükü kaldıramıyor olabilir. Ekran çözünürlüğünü 1920-1080 yapıp. Orta veya yüksek ayarlarda giriş yapın oyuna

Herkeste mi var bu drop sorunu?

Bende de oluyordu, çoğu arkadaşımda da oluyordu.

Değişik bir optimizasyonu var çözülmüyor.

Ancak dediğim gibi Afterburner ile kullanımları kontrol etmekte fayda var. Çözünürlük düştükçe işlemciye yük biniyor ve anlık droplar çok daha fazla oluyor.

Ayrıca bu oyun benim için bitmiştir dememiş miydiniz dün?

P2W oyun P2W olmasa da oynanmaz mermiler ok gibi gidiyor Sniper ile bir anda Zoom açıp adamı öldürebiliyorsun havadayken bile düz gidiyor mermiler. Silah skinleri oyuncak gibi. Bir de +7 ve TR skinleri getirmişler para için şaka gibi 5yıllık oyunun hala böyle komik bugları ve sorunları var oyuncularını hiç umursamıyorlar yahu oyunda daha Crosshair ayarlama yok be sadece 2tür Crosshair var. Ben 6ay öncesine kadar bu oyuna destek verdim düzelir dedim devam ettim. Ranklarda güncellendi hala berbat buglar var. Zula benim için bitmiştir artık.

Ben GTX 1050ti ve i5 7300hq işlemci ile. 1920-1080 çözünürlükte. Orta ayarlarda 60-70 FPS alıyorum. Ve drop filan yaşamıyorum. Ama ayarları düşürdükçe FPS artsın diye. Drop çok oluyor o yüzden yüksek ayarda oynayın hocam

RX 570, R3 3100 ve 16 GB RAM var. Lütfen çöp oyun, başka oyun geç demeyin. 1280x1024 düşük ayarda oynuyorum. Maksimum, yüksek, orta, çok düşük; o ayarları denedim, gene aynı durum. Rekabetteyken 1 dk. İçinde 5-6 kere anlık takılmalar yaşıyorum. Ekran kartı 45 derece, işlemci 50 derece oyun sırasında. Oyun, SSD'ye kurulu.

Düzeltemedim sorunu oyunuda sildim zaten hem PC iyi oldugu halde kasıyor hem de bir ton bug var.

Darboğaz demene güldüm hala da gülüyorum.

Yazık cidden yazık...

Bari bir yardım etmeye çalışsaydın ondan sonra gülseydin. Bir fikrin bile yok ciddi anlamda yazık...

Yeni konular

Geri
Yukarı