RX 570 sistemde Hitman 2016 kasıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Befehle

Kilopat
Sistemim: RX 570, i3 9100F ve 8 GB DDR4 RAM.

Bu sistemde Hitman'i (Level of Detail High - Anti-Aliasing FXAA - Texture Quality Normal - Texture Filter Anisotropic 8X - SSAO on - Shadows Maps High - Shadow Resolution High) bu ayarlarda oynuyorum ve FPS 20-60 arası gidip geliyor. Normal midir? Aşırı rahatsız edici bir akışı var.

Sistemim: RX 570, i3 9100F ve 8 GB DDR4 RAM.

Bu sistemde Hitman'i (Level of detail High - anti-aliasing FXAA - texture quality normal - texture filter anisotropic 8X - ssao on - shadows maps High - Shadow resolution High) bu ayarlarda oynuyorum ve FPS 20-60 arası gidip geliyor. Normal midir? Aşırı rahatsız edici bir akışı var.

CPU GPU kullanimlari ne durumda? Gösterirseniz güzel olabilir.

FPS'nin 20-60 arasinda gidip gelmesi sanırım RX kartların genel sıkıntısı bende RX 470 kullanıyorum ve neredeyse her oyunda aynı sıkıntı var. Çözünürlüğü düşürmeden diğer ayarları kısarak deneyebilirsiniz. (Ssao'yu kapatmak veya anisotropic'i 2X veya 4X'e çekmek gibi)

FPS'nin 20-60 arasinda gidip gelmesi sanırım RX kartların genel sıkıntısı bende RX 470 kullanıyorum ve neredeyse her oyunda aynı sıkıntı var. Çözünürlüğü düşürmeden diğer ayarları kısarak deneyebilirsiniz. (Ssao'yu kapatmak veya anisotropic'i 2X veya 4X'e çekmek gibi)
Son çare olarak onu deneyeceğim sanırsam, aşırı canımı sıktı bu durum.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    600,5 KB · Görüntüleme: 95

Geri
Yukarı