Çözüldü RX 570 sistemde mavi ekran hataları

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

iYiqit_Winner

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
1 aydır sürekli farklı kodlarla mavi ekran görüyorum. Adlarını bile hatırlayamıyorum o kadar çok. Memtest yaptım. 548 error bulunca garantiye yolladım, bir şeyi yok diye geri yolladılar. Bugün geldi fakat durum yine aynı. Minidump dosyasını atamadan mavi ekran veriyor. Ne yapmalıyım?
i3-9100F / RX 570 4 GB XFX / 8 GB 3000MHz XPG / 240GB Adata SU630+240GB Samsung 750 EVO / H310M.
@KojiroHyuga04 @Er73748

Hocam o zaman temiz kurulum yapmanızı tavsiye ederim.

Hocam son bir kez daha deneyeyim dedim sfc/scannow u fakat buseferde %21 de ‘windows resource protection could not perform the requested operation' hatasını verdi. Son çare temiz kurulun sanırım.
Bir de hocam ben Memtest sonrası USB'deki dosyaların gideceği için yedekledim ama 1.3MB ile kısıtlanma sorununu çözemiyorum tam CMD de tüm komutları yazacakken tekrar mavi ekran veriyor. Cidden çok çaresiz kaldım :(

Hocam son bir kez daha deneyeyim dedim sfc/scannow u fakat buseferde %21 de ‘windows resource protection could not perform the requested operation' hatasını verdi. Son çare temiz kurulun sanırım.
Bir de hocam ben Memtest sonrası USB'deki dosyaların gideceği için yedekledim ama 1.3MB ile kısıtlanma sorununu çözemiyorum tam CMD de tüm komutları yazacakken tekrar mavi ekran veriyor. Cidden çok çaresiz kaldım :(

Evet hocam sanırsam temiz kurulum.

@Er73748 hocam formatta sorunu çözmeyince komple kasayı garantiye yolladım. İşlemciyi distribütöre yollamışlar mavi ekran ve fan yok notuyla. İşlemcide olabilir mi ki? Sıcaklıklarda falan aşırı oynama yoktu.

Geri
Yukarı