RX 570 sistemde Vice City kasıyor

Steam'den aldım oyunu fakat ana menüde sürekli kasıyor. Oyunda da doğru bir biçimde oynayamıyorum, takılıyor oyun sürekli, flame limiter kapalı.
Sistemim: RX 570.
R5 2600X.
8 GB RAM.
480GB SSD.
1TB HDD.

Steam'den aldım oyunu fakat ana menüde sürekli kasıyor. Oyunda da doğru bir biçimde oynayamıyorum, takılıyor oyun sürekli, flame limiter kapalı.
Sistemim: RX 570.
R5 2600X.
8 GB RAM.
480GB SSD.
1TB HDD.

GTA San Andreas'da Max 30 FPS alabiliyordunuz galiba. Yoksa duvara çarpınca falan ölüyordunuz. Büyük ihtimalle Vice City'de de öyle olabilir.

Diğer oyunlarda hiç sıkıntı yaşamıyorum geriye dönüp bir nostalji yapmak istemiştim onda da heves falan kalmadı :D
Silip tekrar yükleyin, eğer gerçekten ayarlarda yoksa veya ulaşamıyorsanız maalesef korsana başvurmak zorundasınız.
Önerim oynadıktan sonra Kaspersky ve Malwarebytes ile tam tarama yapmanız.

Güvenli bir şekilde nasıl korsana başvurabilirim anlatabilir misin?

Diğer oyunlarda hiç sıkıntı yaşamıyorum geriye dönüp bir nostalji yapmak istemiştim onda da heves falan kalmadı :D

Güvenli bir şekilde nasıl korsana başvurabilirim anlatabilir misin?
Link veya tavsiye vermeyeceğim, dediğim gibi nereden indirirsen indir, zaten KasperSky ve MalwareBytes köküne kadar kazır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu bende deneyim dedim fakat olmadı yapamadım sanırım oyuna girmeden atıyor bir de sen dene.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı