RX 570 sisteme Windows 11 kurulur mu?

brahon

Centipat
Daha fazla  
RAM
8gb
Ekran kartı
rx570
Anakart
asus prime b450mk
İşlemci
ryzen 5 2500
RX 570 4 GB ekran kartı.
B450M K anakart.
Ryzen 5 2500X işlemci.
8 GB RAM.

Windows 11'e geçeceğim sıkıntı yaratır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
"Microsoft PC Health Check" uygulamasını indirip kontrol edebilirsin. Şahsen Windows 11'i rahat çalıştırırsın diye düşünüyorum.

"Microsoft PC Health Check" uygulamasını indirip kontrol edebilirsin. Şahsen Windows 11'i rahat çalıştırırsın diye düşünüyorum.

Çok teşekkür ederim Win upt e gelmişti güncelleyeyim dedim bir de bende mouse ve klavye kopuyor kullanamıyorum her şeyi güncelledim ama olmuyor bilgin var mı bir de 11 yapınca veriler silinir mi?

Çok teşekkür ederim Win upt e gelmişti güncelleyeyim dedim bir de bende mouse ve klavye kopuyor kullanamıyorum her şeyi güncelledim ama olmuyor bilgin var mı bir de 11 yapınca veriler silinir mi?

Aygıt yöneticisinden "Klavyeler"i bulup oradaki sürücüleri güncelleyebilirsin veya klavye ve fare sürücüsünü direkt kaldırıp bilgisayarı yeniden başlat. Bunun dışında USB Portlarında sıkıntı olabilir farklı portlara takmayı dene. Verilerin gitmesi konusunda ise eğer diskini C ve D olarak ayırdıysan Windows 11'i C'ye kur dolayısıyla C'deki verilerin hepsi gidecek. D'ye de gitmesini istemediğin verileri yedeklersin.

Aygıt Yöneticisi'nden "Klavyeler"i bulup oradaki sürücüleri güncelleyebilirsin veya klavye ve fare sürücüsünü direkt kaldırıp bilgisayarı yeniden başlat. Bunun dışında USB Portlarında sıkıntı olabilir farklı portlara takmayı dene. Verilerin gitmesi konusunda ise eğer diskini C ve D olarak ayırdıysan Windows 11'i C'ye kur dolayısıyla C'deki verilerin hepsi gidecek. D'ye de gitmesini istemediğin verileri yedeklersin.

Teşekkür ederim ana sürücüler güncel yazılımsal bir sıkıntı var sanırım çünkü şu anda mouse çalışıyor klavye çalışmıyor aygıt yöneticisine baktım klavyeyi tanımıyor.

Teşekkür ederim ana sürücüler güncel yazılımsal bir sıkıntı var sanırım çünkü şu anda mouse çalışıyor klavye çalışmıyor aygıt yöneticisine baktım klavyeyi tanımıyor.

Pardon klavyenin ışığı yanıyor ve çalışıyor konumda ama USB portu kod43 hatası var kaç kere yeniden baslattım ama düzelmiyor bazen çalışıyor bir anda gidiyor PC'yi yeniden baslatınca düzeliyor 2dk sonra kopuyor.

Aygıt Yöneticisi'nden "klavyeler"i bulup oradaki sürücüleri güncelleyebilirsin veya klavye ve fare sürücüsünü direkt kaldırıp bilgisayarı yeniden başlat. Bunun dışında USB portlarında sıkıntı olabilir farklı portlara takmayı dene. Verilerin gitmesi konusunda ise eğer diskini C ve D olarak ayırdıysan Windows 11'i C'ye kur dolayısıyla C'deki verilerin hepsi gidecek. D'ye de gitmesini istemediğin verileri yedeklersin.

Merhaba C'yi yedeklerkem program filesları falan yedekleyeyim mi?

Son düzenleme:
Pardon klavyenin ışığı yanıyor ve çalışıyor konumda ama USB portu kod43 hatası var kaç kere yeniden baslattım ama düzelmiyor bazen çalışıyor bir anda gidiyor PC'yi yeniden baslatınca düzeliyor 2dk sonra kopuyor.

Merhaba C'yi yedeklerkem program filesları falan yedekleyeyim mi?
Hayır C'yi yedekleme sadece fotoğrafları falan D'ye at veya varsa oyunları vs de at yani kısaca yedeklemek istediğin ne varsa at, program files gibi sistem dosyaları zaten windows 11'e göre tekrar oluşturulacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı