RX 570 siyah ekran sorunu

stevesm1221

Hectopat
Makaleler
3
Witcher 3'te siyah ekran yiyorum. Sürücüyü DDU ile kaldırıp farklı bir sürücü indirdiğimde sorun düzeliyor ancak ertesi gün oyuna geçtiğimde tekrar siyah ekran yiyorum. 20.2.2 sürümü dahil tüm sürümleri denedim ancak hepsinde bir sonraki oyuna geçişimde siyah ekran yedim. Daha sonra bu forumdan birinin önerisi üzerine 19.9.2 sürümünü kurdum ve yaklaşık 4 gün sıkıntısız çalıştı ancak bugün tekrar siyah ekran yemeye başladım. Bu sorunu nasıl temelli olarak çözerim? Geçici çözümlerden bıktım.

Merhabalar alakasız bir sebep ama bazen olabiliyor. Bazı oyunlarda orijinal değilse internet üzerinden denetim yapabiliyor oyun dosyaları. Bence internetsiz açmayı bir deneyin derim ummadık şeyden olabiliyor bazen bu tarz hatalar çünkü. Eğer orijinal oyun değilse farklı crack dosyaları ile deneyin derim ayrıca. Bu arada korsana karşıyım sadece bilgilendirme amaçlı söylüyorum 👍
Ek olarak ekran kartı BIOS'u en son sürümü ile güncellemekte bazen çözüm olabiliyor ben RX470'de yaşamıştım siyah ekran BIOS Update ile aşmıştım o sorunu ilginç bir şekilde.

Son düzenleme:
@teomanizmir
Oyunum orijinal.
ss426.PNG

Hala işinize yarar mı bilmiyorum fakat:

Geri
Yukarı