RX 570 ve R3 3100 değerleri

Emovic

Hectopat
1600343694232.png

Son düzenleme:
Hocam Sensors kısmını testi başlatıp yaklaşık 3dakika bekledikten sonra atman gerekiyor ki ona göre yorumlayalım, arka planda açık olan uygulamalardan ara ara ekran kartı kullanımının yükselmesi normal.

Hocam sensors kısmını testi başlatıp yaklaşık 3dakika bekledikten sonra atman gerekiyor ki ona göre yorumlayalım, arka planda açık olan uygulamalardan ara ara ekran kartı kullanımının yükselmesi normal.

Hocam anlamıyorum ki bunlardan RX 570 ve 3 3100 var bende arkadaşda 3 3200G ve 1650 var benden iyi FPS alıyor bakıyorum kötümü değerler napacamı der misin nereden bakacağım ekran kartı ve işlemcim kötümü iyi mi herkes her türlü seninki daha iyi diyor ama yanı FPS alıyoz.

Ekran kartı testi yapabilirsin basemarkgpu ile işlemciyi de occ ile deniyebilirsin sonuçları buraya atarsan yardımcı olurum.
[/Qu.
Ekran kartı testi yapabilirsin basemarkgpu ile işlemciyi de occ ile deniyebilirsin sonuçları buraya atarsan yardımcı olurum.

Linklerini atma imkanın var mı?
Occt mi Occ m?

OCCT yanlış yazmışım kusura bakma.

OCCT yanlış yazmışım kusura bakma.

OCCT'yi başlattım size hangi kısmı atayım voltaj sistem falan var ve kaç dk test edeyim.

15 dk boyunca denecek 15 dk sonra değerleri atarsan olur evet voltaj ve kaç dereceye ulaştığını Max.

Ben direk başlat butonuna bastım ayar yapmam gerek miydi?
15 dk boyunca denecek 15 dk sonra değerleri atarsan olur evet voltaj ve kaç dereceye ulaştığını Max.
1600343646285.png

Hocam basemarkda 5 FPS falan alıyor ve RAM hızı normalde 3200HMZ ama orada 1750HMZ.

Son düzenleme:
Voltaj ve sıcaklık değerleri normal bir sıkıntı yok basemark da evet 5 FPS düşerbilir çünkü son ayarda grafikler getiriyor karşına hiçbir sıkıntı gözükmüyor.
FPS konusuna gelince Valorant CS:GO bu FPS'ler için yeterlidir basit oyunlardır diğer oyunlarda FPS kaç?

Yeni konular

Geri
Yukarı