RX 570 ve R5 2500X GPU dalgalanması

norescept

Decapat
RX 570 ve Ryzen 2500X sistemim var. GPU dalgalanıyor. Bunun nedeni ne?

fgd.PNG

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir program arkaplanda 3D kullanabilir. Görev Yöneticisinden takip edebilirsiniz. Dalgalanma sık sık oluyorsa orada GPU kullanan uygulamalar gözüküyor.

Dalgalanma olması normal, ancak %5'ten %50'ye çıkıyorsa sorun var demektir. Bende şuan Chrome üzerinden video izliyorum ve %3-6 arasında bir dalgalanma var.

Dalgalanma olması normal, ancak %5'ten %50'ye çıkıyorsa sorun var demektir. Bende şu an Chrome üzerinden video izliyorum ve %3-6 arasında bir dalgalanma var.

Ben işte video izlemiyoken bile 0'dan 90'a çıkıyor.
Dalgalanma olması normal, ancak %5'ten %50'ye çıkıyorsa sorun var demektir. Bende şu an Chrome üzerinden video izliyorum ve %3-6 arasında bir dalgalanma var.

Sorun ne.

Video izliyorum 0 gözüküyor sonra bir anda 70-80 oluyor.

Ama ben görev yöneticisinden bakmıyorum AMD'nin programından bakınca yüksek gözüküyo görev yöneticisinden bakınca benim de 5-6 gözüküyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı