RX 570 ve R5 3600 FPS düşmesi yapar mı?

İşletim sistemi
Windows 10

Okt3641

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar ben RX 570 kullanıyorum son zamanlarda oyun performansımdan memnum değilim Ryzen 3 2300X kullanıyorum ve FPS düşmesi de çok fazlalaştı. Ryzen 5 3600 işlemci ile oyun performansıda hissedilebilir bir şekilde FPS artışı olur mu ve FPS düşmesi ortadan kalkar mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Performans artışı işlemci odaklı oyunlarda kendisini gösterir. AAA oyunlar oynuyorsanız oralarda fark olacağını sanmıyorum.

FPS düşüşü eğer darboğazdan kaynaklanıyorsa bozacaktır, burada RAM'lerinizin de 8x2 olması önemli.

Performans artışı işlemci odaklı oyunlarda kendisini gösterir. AAA oyunlar oynuyorsanız oralarda fark olacağını sanmıyorum.

FPS düşüşü eğer darboğazdan kaynaklanıyorsa bozacaktır, burada RAM'lerinizin de 8x2 olması önemli.

RAM'lerim 8x2 yine de oyunlarda FPS düşmesi çok fazla oyunumu SSD'ye attım ama bir şey değişmedi.
RAM'lerim 8x2 yine de oyunlarda FPS düşmesi çok fazla oyunumu SSD'ye attım ama bir şey değişmedi.

Ryzen 3 2300X i artık hiçbir yerde görmüyorum hangi işlemciye denk olduğunuda bilmiyorum günümüz oyunlarında bana sıkıntı çektirebilecek bir işlemcimi acaba.

R5 3600 çözecektir eğer sorun darboğazdan kaynaklı ise.
Ryzen 3 2300X i artık hiçbir yerde görmüyorum hangi işlemciye denk olduğunuda bilmiyorum günümüz oyunlarında bana sıkıntı çektirebilecek bir işlemcimi acaba

4 çekirdek 4 thread. Günümüz koşulları için pek iyi sayılmaz. Intel tarafında rakibi i3 8100 olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı