RX 570 ve Ryzen 5 3500X sistem nasıl?

MSI B450M-A PRO Max 4133MHz anakart.
Ryzen 5 3500X işlemci.
MSI Radeon RX 570 Armor 4G OC 4 GB GDDR5 256Bit ekran kartı.
XPG 8 GB Gammix D30 kırmızı 3000MHz X 2 RAM.
Adata 480GB SSD.
Power Boost VK-D501M 650W 80+ mesh panel Rainbow fan USB 3.0 mid kasa.

Sistemin siparişini verdim 4300 TL'ye. Sizce nasıl, fiyat olarak iyi mi ve herhangi bir darboğaz sıkıntısı yaşar mıyım?

Ya ben gerçekten anlamıyorum. Siparişi veriyorsunuz sonra iyi mi?

Kardeş açık konuşmak gerekirse sistem gerçekten kötü. O fiyata biz çok daha iyisini toplardık. Resmen gözlerim kanadı.
Şimdi uğraş dur iade süreciyle veya böyle kullan.

Olabildigince kotu bir sistem olmuş. 3300X 3500X'den ucuz ve daha guçlu 3500X kotu bir tercih olmuş. Kasa ve PSU çok dandik. MSI Armor RX 570 sogutmasi zayif bir kart benzer fiyata 1650S veya daha iyi bir RX 570 modeli tercih edilebilirdi. SSD'de kronik problemli SU600 serisinden galiba.
Aldiktan sonra sistemi atmanin bir anlami yok diyebilecegimiz sey gecmiş olsun olur sadece.

Şu Armor serisine ısınıyor demeyi bırakın artık sadece kendi kartım Armor olduğundan demiyorum objektif bakıyorum birçok test yaptım oyunlarda. RX 570 zaten büyük işler yapmak için değil, oyunlarda Ultra grafiklerde 69-70 derece arası tam yük ısı değerini alıyorum.

4300TL'ye GTX 1650S/RX 5500XT sığar, ısınma sorunlu Armor RX 570 olmamış bu bütçeye. Ayrıca ben olsam Power Boost güç kaynağına sistem emanet etmezdim.

4300TL'ye GTX 1650S/RX 5500XT sığar, ısınma sorunlu Armor RX 570 olmamış bu bütçeye. Ayrıca ben olsam Power Boost güç kaynağına sistem emanet etmezdim.

Gerçekten ısınma sorunlu demeyi bırakın arkadaşın dediği gibi bende Armor kullanıyorum ve test yaptım bazı oyunlar tam yükte Ultra ayarlarda en fazla 70° ısınma sorunlu değil.

SSD'nın kronık sorunu nedır.
Ya ben gerçekten anlamıyorum. Siparişi veriyorsunuz sonra iyi mi?

Kardeş açık konuşmak gerekirse sistem gerçekten kötü. O fiyata biz çok daha iyisini toplardık. Resmen gözlerim kanadı.
Şimdi uğraş dur iade süreciyle veya böyle kullan.

Tamam 4300 TL'ye toplayın siparışını bugun verıcem.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı