RX 570 vs GTX 1050 Ti

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS ayarı yaptınız mı?

Ne ayarı nasıl yapacağım bilmiyorum :)

Oyunu açıyorum FPS farkına bakacağım ilk iş :D

BIOS ayarı yaptınız mı?

Oyun testi yaptım Valorant'ta 220 FPS civarı alıyorum fakat anlık drop giriyor anlam veremedim.

Oyunu açıyorum FPS farkına bakacağım ilk iş :D

Oyun testi yaptım Valorant'ta 220 FPS civarı alıyorum fakat anlık drop giriyor anlam veremedim.

Geliştirilmiş senkranizasyonu kpatınca 60 FPS sabitliyor monitör hzsine gör yapıyor galiba bu sefe kasma drop olmuyor normal mi?

@Unixd bakabilir misin 2 dk.

Şu an taktım driverin inmesini bekliyorum Windows Update indiriyor ama fan dönmüyor ısınmadıgından dolayımı.

Çipe arkadan elimi koydum fazla sıcak değil.

Rainbow'da sistem testi yaptığımda ekran kartı ısınınca dönmeye başladı peki Valorant'ta neden drop giriyor olabilir.

@Yener K. hocam kartı 2 gündür kullanıyorum monitörüm 60 FPS ve arada bir ekrana böyle yeşillenme geliyor bazı pixellere sonra geçiyor anlık yaşanıyor 60 üzerinde FPS alıgımdan mı yapıyor PES 2020 oynuyorum mesela 120 üzerinde FPS alıyor GTA 5 de 100 altında ama onda olmuyor Valorant'ta 150 200 arası değişken şekilde FPS alıyorum yani çok nadir oluyor kartı geri göndermeli miyim FurMark testi yaptım ama görüntüde herhangi bir sorun olmadı hocam siz de bakar mısınız? @Recep Baltaş.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı