RX 570 Watch Dogs 2 Düşük FPS Problemi

Hellblazer Aku

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Whiterun
Daha fazla  
Far Cry 5'de Ultra ve High grafiklerde 50 FPS altına düşmüyorken Watch Dogs 2 High grafiklerde 30 FPS'e kadar düşüyor en yüksek FPS 65 falan kapalı ortamda 70 bunun sebebi nedir oyunda optimizasyon problemi falan mı var çünkü biri 2018 oyunu biri 2016.

Son düzenleme:
Oyun orjinal olmadığı için böyle sorunlar çıkabiliyor. Bende korsan indirmiştim zamanında Watch dogs 2 yi fakat çok drop oluyordu silmiştim. Oyunu orjinal alırsanız %80-90 böyle sorunlarla karılaşmazsınız. Eğer vericek bütçeniz yoksa korsan için update'ler çıkıyor onları indirebiliriniz.

Oyun orjinal olmadığı için böyle sorunlar çıkabiliyor. Bende korsan indirmiştim zamanında Watch dogs 2 yi fakat çok drop oluyordu silmiştim. Oyunu orjinal alırsanız %80-90 böyle sorunlarla karılaşmazsınız. Eğer vericek bütçeniz yoksa korsan için update'ler çıkıyor onları indirebiliriniz.
Çok teşekkür ederim UwU.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı