Çözüldü RX 570 WattMan hatası veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Aspectx1

Decapat
Daha fazla  
Çok fazla konu açıldığının farkındayım ama driver silip yükledim bugün olmadı MHz düştüm olmadı bir türlü anlamıyorum ve Assassin's Creed oyununda da hep 15 20 dakikada bir bilgisayar kapanıyor yardımcı olun. (oyundaki sıcaklık 60ı geçmiyor)

Çözüm
Voltajı -35 kıstım ve 865 değerine getirdim. Sorunum cözüldü, herkese çok teşekkürler.
Sorunun sıcaklık olduğunu sanmıyorum ki 60 derece iyi bir derece. Diğer sistem özellikleri nedir PSU dahil?

cougar 600w psu bulunuyor ve bilgiyarımı 4 aydır kullanıyorum yeni sayılır termal macundada bi problem yoktur sıcaklıkta stres testinde 75-76yı geçmedi 7 8 dakikada testte kaldı lol valorant oynuyorum onlarda bi kapanma yok boştada yarım saattir açık gene bişi olmadı ama Asassins Creed Unity oynayın 15 20 dk içinde kapanıyor ve wattman hatası veriyor gpu mhz düştüm genede kapandı anlamıyorum

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    24,8 KB · Görüntüleme: 32
cougar 600w psu bulunuyor ve bilgiyarımı 4 aydır kullanıyorum yeni sayılır termal macundada bi problem yoktur sıcaklıkta stres testinde 75-76yı geçmedi 7 8 dakikada testte kaldı lol valorant oynuyorum onlarda bi kapanma yok boştada yarım saattir açık gene bişi olmadı ama Asassins Creed Unity oynayın 15 20 dk içinde kapanıyor ve wattman hatası veriyor gpu mhz düştüm genede kapandı anlamıyorum
Saat değerleri neden görünmüyor?

Hocam 4 aylık ise ikinci eldir dolayısıyla termal macun değişim yapmanız gerekir. O kartın sıfırı piyasada yok hiç.

Geri
Yukarı