RX 570 WattMan hatası

Ahmet'S

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ7-6700 ASUS RX 570 8GB OC
Meslek
Öğrenci
Merhaba, genelde oyun oynarken GPU sıcaklığına bakan biriyim. Bu yüzden CTRL+Shift+o'ya basıp oyunlarımı oynuyorum. Her zaman değil şansa oluyor bu olay CTRL+Shift+o yapıyorum gene bir 10 saniye sonra siyah ekran geliyor biraz daha orada bekliyor daha sonra yeniden görüntü geliyor. Driver'dan gelen bildirim şu şekilde; "beklenmeyen bir sistem arızasından ötürü Radeon WattMan ayarları geri yükledi." herhangi bir şekilde overclock yapmadım. Kasamda, gayet iyi bir hava akışı var. Ekran kartını aralıkta almıştım. Daha garantisi devam ediyor. Bu konuyu bu yazıyı yazarken gene oldu. Bende yazan şeyleri SS alıp kırpıp koyuyorum buraya. Hiçbir şekilde ekran kartının ayarlarını ellemedim. Her şey varsayılanda. Ayrıca ekran kartı sürücüm güncel.

ewqewq.PNG

1623962307410.png

Son düzenleyen: Moderatör:
AMD'nin oyun içi katman ayarı aşırı bozuk ben sırf onun yüzünden Payday 2 de mavi ekran alıyordum çözmem 1 ay sürdü çok sıkıntılı bir ayar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu videodakini uyguladım ve eski sürümü indirdim WHQL olanı düzeldi bende denemekten zarar gelmez.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu videodakini uyguladım ve eski sürümü indirdim WHQL olanı düzeldi bende denemekten zarar gelmez.
@Unixd Bunu yaptım daha önce fakat WHQL şeysinin ne olduğu hakkında bilgim yok. İndirmem gerekiyorsa nerden indiricem? Veya sürücümün WHQL olup olmadığını nerden öğrenicem ?

Geri
Yukarı