RX 5700 mü yoksa NVIDIA 30 serisi mi?

aalyanxxx

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, yıl sonu cuma indirimleri gibi indirimlerle kasa toplamak istiyorum. Size sorum şu olacak: Kasamda RX5700 ekran kartının en iyi versiyonunu alacağım, ancak sanırsam NVIDIA RTX 3X serisini ise 2020’nin ilk yarısı çıkaracağını okudum. Sizce beklemem gerekir mi, çok fark eder mi? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, yıl sonu cuma indirimleri gibi indirimlerle kasa toplamak istiyorum. Size sorum şu olacak: Kasamda RX5700 ekran kartının en iyi versiyonunu alacağım, ancak sanırsam NVIDIA RTX 3X serisini ise 2020’nin ilk yarısı çıkaracağını okudum. Sizce beklemem gerekir mi, çok fark eder mi? Yardımcı olursanız sevinirim.
Yeni gelicek serinin RTX 3XXX olup-olmadığı belirsiz. Ha birde 2020 de çıkacak laflarına inanmayın. Saglam bir kaynaktan ve ya resmi açıklama gelmedikce boş şözler bunlar. Ve bence en az 2021 de yeni seri çıkacak. Daha RTX serisi yeni çıkmış sayılır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı