RTX 2060 mi yoksa RX 5700 mü?

Gülhane Gazozu

Hectopat
Dostlarım foruma yeni katıldım böyle tartışmalar yapmak yasakmi değil mi bilmiyorum amacim asla münakaşaya girmek değildir yakın zamanda bir PC toplayacağım. Sizce ekran kartı olarak RTX 2060 mi seçmeliyim yoksa RX 5700 mu? İki ekran kartını alacak kadar bir bütçem var, yardımcı olur musunuz? Bir de Intel 5 10. nesilmi yoksa Ryzen 5 mi? Bütçem pek Ryzen 5'e yetmiyor ama yine de sorayım, cevaplarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben RTX 2060 önerirdim. Azda olsa Ray Tracing tadarsınız. 2 kart arasında pek fark yok. Ryzen 5'e bütçeniz yetmiyorsa i5 10.nesil daha mantıklı olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

( Bu video size seçiminizde yardımcı olabilir)

Ben RX 5700 derdim çünkü yeni güncellemede RTX 2070 gücüne çıktı ama RTX istiyorsanız bence RTX 2060S alın.

Dostlarım foruma yeni katıldım böyle tartışmalar yapmak yasakmi değil mi bilmiyorum amacim asla münakaşaya girmek değildir yakın zamanda bir PC toplayacağım. Sizce ekran kartı olarak RTX 2060 mi seçmeliyim yoksa RX 5700 mu? İki ekran kartını alacak kadar bir bütçem var, yardımcı olur musunuz? Bir de Intel 5 10. nesilmi yoksa Ryzen 5 mi? Bütçem pek Ryzen 5'e yetmiyor ama yine de sorayım, cevaplarsanız sevinirim.
RX 5700 XT RTX 2070S ayarında bir kart. İşlemciyi de f/p olarak i5 10400f veya i3 10100f tercih etmenizi tavsiye ederim. Bütçenizi belirtirseniz daha iyi yardımcı oluruz.

RTX 2060 al rahatına bak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
RX 5700'e 5700 XT BIOS'u indirip RX 5700 XT gücüne yaklastiranlar var unutmayın.

Geri
Yukarı