RX 5700 Oyunlarda Dikey çizgiler çıkıyor

erenclkk24

Hectopat
Soruna gelince Sapphire RX 5700 aldım 3 gün önce. Driver 19.8. 2 yüklü oyunlarda herhangi bir sıkıntı yok. Sadece dikey çizikler çıkıyor ekranda. Bazı oyunlarda çok az, 2 defa çıkıp sonra daha olmuyor ama Legends of Legends ve nox player'da dikey çizgiler bariz rahatsız edici şekilde çıkıyor. Diğer sorunda yine Legends of Legends'da oyundayken ekran bir anda gidiyor ve no signal hatası veriyor. Ama bu hatayı baska oyunlarda yapmıyor. Kartta mı sıkıntı var yoksa driverdan mı kaynaklı? Bir yardımcı olabilir misiniz?
Yardim edecicek kimse yokmu

Son düzenleme:
ben de bu kartı almayı düşün sorun hala devam etmekte mi yoksa çözüldü mü, çözüldü ise kartta başka sıkıntılar var mı?

Aynı sorun bendede var satın aldığınız yerle irtibata geçmeniz en sağlıklısı olucak.
Peki siz karti garantiye verdinizmi bide hdm kullaniyorum dp kablo alip takicam bakalim on dada yapiyomu kartin 60 ve 75 hz ile sıkıntıları var vsync actigimda ekran da yırtılmalar oluyo kapattigimda yapmiyo

Peki siz karti garantiye verdinizmi bide hdm kullaniyorum dp kablo alip takicam bakalim on dada yapiyomu kartin 60 ve 75 hz ile sıkıntıları var vsync actigimda ekran da yırtılmalar oluyo kapattigimda yapmiyo
Garantiye yolladım bugün bakalım ne sonuç gelicek yazılımsal bir sorun ise iade ya da değişim yapmayacağım çözülür sonuçta umarım yazılımsal bir sorundur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı