RX 5700 serisi çıkış tarihi ve fiyatı

LastCreative

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Sahip olduğum R9 290 kart Arctic accelero Xtreme IV Aftermarket sogutucusu takılı iken VRAM'lerini iyi sogutamamasindan dolayi öldü ve yeni bir kart arayışına başladım. Piyasadan bayağıdır uzağım ve asıl olayda burada basliyor. RX 5700 XT kartların AIB modellerini bekliyorum fakat bu kartlar Türkiye'ye çıkış tarihinden kaç gün sonra gelir ve fiyatlari sizce nasil olur? Hedefim PowerColor RX 5700XT RED DEVIL almak ve bu kart 16 Ağustos'da cikacak ve 440 dolar olacak. Bu kartin ortalama tarihi ve fiyati Türkiye'de nasil olur? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hedefim PowerColor RX 5700XT RED DEVIL almak ve bu kart 16 Ağustos'da cikacak ve 440 dolar olacak. Bu kartin ortalama tarihi ve fiyati Türkiye'de nasil olur? Teşekkürler.
PowerColor'ın Türkiye'de bir tedarikçisi yok diye biliyorum. Bu yüzden başka modelleri araştırın derim. Benim gözüme çarpan Sapphire'in Pulse modeli. 410$ hem.

Red Devil sınırlı sayıda üretileceği için Türkiye'ye uğrayacağını sanmıyorum bile. Gelecek olan modeller (Pulse, EVO, Red Dragon, STRIX) bu ay içinde stoklara girer.

Fiyat olarak 3200'den aşağısını beklemek saflık olur.
Edit: 3200 XT fiyatı :)

Red Devil sınırlı sayıda üretileceği için Türkiye'ye uğrayacağını sanmıyorum bile. Gelecek olan modeller (Pulse, EVO, Red Dragon, STRIX) bu ay içinde stoklara girer.

Fiyat olarak 3200'den aşağısını beklemek saflık olur.
Edit: 3200 XT fiyatı :)
Peki Limited Edition olmayan, yani özel kutu içeriğine sahip olmayan Red Devil Türkiye'ye gelir mi?

Valla ben 2800'e akrabam aracılığıyla RTX 2070 SUPER aldım kafa rahat. Bende sizin gibi XT alacaktım ama vazgeçtim. Nedeni AMD her ne kadar iyi bir atak yapsa da, kendi oyunları hariç iyi değil RTX 2070'den. Birde XBOX oyunlarında iyi AMD. Yazılımı problem. RTX 2070 SUPER alınca 100 dolarlık oyun veriyorlar. Parasını amorti ediyor.

Valla ben 2800'e akrabam aracılığıyla RTX 2070 SUPER aldım kafa rahat. Bende sizin gibi XT alacaktım ama vazgeçtim. Nedeni AMD her ne kadar iyi bir atak yapsa da, kendi oyunları hariç iyi değil RTX 2070'den. Birde XBOX oyunlarında iyi AMD. Yazılımı problem. RTX 2070 SUPER alınca 100 dolarlık oyun veriyorlar. Parasını amorti ediyor.
Herkesin sizin gibi akrabaları yok maalesef. 5 fps için 1200 TL verilmez ayrıca nvidia'nın yazılımı da pek iyi sayılmaz. Son olarak bahsettiğiniz oyunun aradaki fiyat farkını amorti ettiğini söylediniz fakat bu mümkün değil oyun 500 TL bilse olsa arada ki fiyat farkı yine ve yine 5 fps için değmez + olarak verdikleri oyun herkesin ilgisini çekmeyebilir. Ha ama 2800 TL'ye 2070S alabilecek olsam kesinlikle ben de alırdım :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı