RX 5700 sistem toplama

Efe2397

Decapat
Selamlar arkadaşlar, başlıktan da belirttiğim gibi sistem toplamayı düşünüyorum. Kafamdaki sistem bu
1572533123359.png

6000₺ tutuyor. Önerilerinize açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Donanım Arşivi yeni sistemi, 5400TL idi sanırım. Ekran kartını RX 5700XT yapabilirsiniz o fiyat farkına da, çok araştırmadım sistemi ama başlıca ekran kartı ve işlemcinin aynı olduğunu biliyorum. Ona da göz atabilirsiniz.
Donanım Arşivi yeni sistemi, 5400TL idi sanırım. Ekran kartını RX 5700XT yapabilirsiniz o fiyat farkına da, çok araştırmadım sistemi ama başlıca ekran kartı ve işlemcinin aynı olduğunu biliyorum. Ona da göz atabilirsiniz.
SSD yi değiştirip ve RX 5700 XT Nitro + yaparsanız 6400TL'ye güzel bir sistem oluyor.

SSD yi değiştirip ve RX 5700 XT Nitro + yaparsanız 6400TL'ye güzel bir sistem oluyor.
Forumlarda rastladığım kadarıyla Asus Tuf RX 5700 kartı pek çok önerilmiyor. (Isınma sorunu)
Belkide günümüzde kurulabilecek en iyi fiyat performans sistemini kurmuşsun.
teşekkürler. Gözünüze çarpan SSD , HDD , Anakart parçaları hakkında çok bilgim yok bu parçaların markaları vs. yaygın mıdır?

Hocam 1080p ultra oyuncusuyum. Xt almama gerek var mı?

300 daha ekleyip rtx 2060 yapardım ben
Hocam 1080p ultra oyuncusuyum. Xt almama gerek var mı?
xt ile ilgili yazılım problemleri olduğunu okumuştum forumda iyice bir araştır derim. Ek olarak, paraya kıymışken biraz daha verir rtx 2060 düşünürdüm.

Bana sorarsan o işlemciyi alıp, o anakartı kullanmak işlemciyi öldürmüş. Ayrıca çok problemle birlikte gelen sırf FPS'i yüksek diye o ekran kartı kafanın ağrımaması adına tercih edilmese daha güzel olur diye düşünüyorum. Muadili NVIDIA bakılabilir. İçine sindiği gibi al. Diğer parçaların güzel.

Bana sorarsan o işlemciyi alıp, o anakartı kullanmak işlemciyi öldürmüş. Ayrıca çok problemle birlikte gelen sırf FPS'i yüksek diye o ekran kartı kafanın ağrımaması adına tercih edilmese daha güzel olur diye düşünüyorum. Muadili NVIDIA bakılabilir. İçine sindiği gibi al. Diğer parçaların güzel.
Hocam anakart tuf b450 alıp ekran kartını da sapphire yapsak ederi olur herhalde.

Hocam anakart tuf b450 alıp ekran kartını da sapphire yapsak ederi olur herhalde.
Valla o anakart gayet güzel olur ancak dediğim gibi AMD kanadında şuan ekran kartını önermek istemiyorum. Örneklerini yaşadık geçtiğimiz zamanlarda. Sıkıntı yaşayan kullanıcıları görmek bizi de üzüyor nihayetinde. Ama illa yok o ekran kartından alacaksanız olabilir tabi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı