RX 5700 Sisteme AMD Radeon Sürücü Kurulmuyor

• Konuyu başlatan Shfly
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 267

Shfly

Hectopat
Ekran kartı
RX5700
Son çıkan sürücüyü kurduktan sonra bazı FPS problemleri ve ekranda yırtılmalar olduğu için DDU ile sürücüyü silip eski versiyonunu (22.11.2) yüklemeye çalıştım, silme kısmı sorunsuz bir şekilde halloldu ancak yüklemeye çalışınca kurulum başladıktan kısa bir süre sonra kendiliğinden kapanıyor ve yüklenmiyor. Başka bir sürücü güncelleme programı ile kurmayı da denedim, ekran çözünürlüğü düzeldi ancak yine Adrenalin Software gelmiyor.
(Windows 10)
1677708390670.png

Dosya Ekleri

• 1677708371612.png
    1677708371612.png
    5,7 KB · Görüntüleme: 10
Kurulum esnasında ekran kartını sıfırlayı açarak dener misin?
Kurulum başlamadan önce "Sürücü ve yazılım uyumluluğu için sistem yapılandırmalarınız algılanıyor" yazısı geliyor ve iki saniye sonra kapanıyor. Orayı bile göremiyorum.
Güncelleme: Mecburen son sürümü yükledim ne hikmetse son sürüm sorunsuz bir şekilde kuruldu. Yeni güncelleme gelene kadar acı çekeceğiz mecburen.

Son düzenleme:
Kurulum başlamadan önce "Sürücü ve yazılım uyumluluğu için sistem yapılandırmalarınız algılanıyor" yazısı geliyor ve iki saniye sonra kapanıyor. Orayı bile göremiyorum.
Güncelleme: Mecburen son sürümü yükledim ne hikmetse son sürüm sorunsuz bir şekilde kuruldu. Yeni güncelleme gelene kadar acı çekeceğiz mecburen.
Gerçekten çok kötüyse yeni sürücü format atabilecek durumdaysan, bir de format atıp kurmayı dene.

Geri
Yukarı