RX 5700 XT alınır mı?

X ürün hakkında yorum yapamam. Ben kendi ürünüm hakkında yorum yapabilirim. Sahibinden üzerinden ürün alacaksanız kontrolünü yapmanız önemli tabii.

Peki bu ASRock olan ürün beni kaç yıl götürür hocam 3 yıl götürürmü mesela ASRock güzel bakımlı kullanırsam.

X ürün hakkında yorum yapamam. Ben kendi ürünüm hakkında yorum yapabilirim. Sahibinden üzerinden ürün alacaksanız kontrolünü yapmanız önemli tabii.
Alırken zaten tüm testleri yaparım.

Asrock olan ürüne yazdım ortalama 1 yıl kullandım diyor.

Peki bu ASRock olan ürün beni kaç yıl götürür hocam 3 yıl götürürmü mesela ASRock güzel bakımlı kullanırsam.

Asrock olan ürüne yazdım ortalama 1 yıl kullandım diyor.
Bana ona göre bir ömür tahmini yapabilirmisiniz ?

ASRock kötü bir marka değil ki. Kaç yıl götürür demek yanlış olur, kimisi 5-6 yıl önceki kartları bile sorunsuz kullanıyor. Üründe sıkıntı yoksa bu fiyat bandında çok iyi.

ASRock kötü bir marka değil ki. Kaç yıl götürür demek yanlış olur, kimisi 5-6 yıl önceki kartları bile sorunsuz kullanıyor. Üründe sıkıntı yoksa bu fiyat bandında çok iyi.
Ömür biçilmeyeceğini bende biliyorum hocam ben sadece tahmin almak istedim.

Arkadaş ortalama 1 yıl kullandım soğutma olarak coğu markadan iyidir bir problemini görmedim diyor. Sanırım bu ürünü tercih edeceğim.

Pazarlık yaptım 3650 tl olur diyor aradığım ürünü buldum sanırım saolun.

Minimum 30dk olmasını öneririm. Kartın hotstop değerlerini ve normal sıcaklık değerlerini de anlık olarak isteyin. Varsa AIDA 64'te güzel olur ama çok gerekli değil.

Yanlış anlamadıysam 30 dakika FurMark hotstop değerleri yeterli olur değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı