RX 5700 XT Almak Mantıklı mı?

Dostum 3. 4. sınıf tier c - d - e psu ile kullanacaksanız watt ve marka bağımsız 5700xt almayın rezil olursunuz.

Psu tier listesi: tier a ve b sınıfında ama low priority olmayan ürünlerden kullanmanız gerek.

RX 5700 XT satın aldım ve şöyle kısacası; Eğer "maddi" durum aşırı derecede iyi değilse ki RTX2070S "4.600 TL" gibi bir fiyat, RX5700XT 3.000 TL gibi bir fiyat ve aralarında aşırı derecede fark yok. Hatta bazı oyunlarda RX5700XT öne geçebiliyor. Tabii RTX2070S RX5700XT'den iyi ama bütçe bakımından çok daha az para harcanarak RX5700XT'ye yatırım yapılabilir. RTX2070S'nin soğutmaları ve sıcaklık değerleri dahada az. Bende başta fikirim değişikti ama bir ekran kartına 4 bin TL vermek yerine 3 bin TL verip o kalan bin TL'yi sistemime dahada başka parçalarına yatırım yapmak için aldım. Yani eğer siz o RTX2070'i alırsanız iyide bir sistem dizmeniz gerekecek. Bende böyle bir olay yoktu bu yüzden RX5700XT tercih ettim, duruma göre değişir.

Son düzenleme:
Çok performanslı kart ayrıca Driver'i kafaya takmayın en kötü WHQL (onaylanmış) sürümleri kullanırsınız sorun yaşamazsınız

WHQL her ne kadar daha sağlam olsa da WHQL'de de sorun yaşamak mümkün maalesef.

Bu kartın Heatsync'i kötü ısınır.

Yeni konular

Geri
Yukarı