Hepsiburada'dan RX 5700 XT alınır mı?

apogoose

Centipat
Merhaba arkadaşlar, geçen günlerde Hepsiburada'da Sapphire RX 5700 XT modelleri indirime girmiş ve fiyatı 3.350 TL civarlarında, sizce bu fiyata kaçırılmamalı mı yoksa beklemeli miyim?
Eylül'e kadar bekleyecektim normalde fakat indirim olduğunu görünce sorma gereksiniminde buldum kendimi, şimdiden teşekkürler ilk postum bu arada hatalarımı söyleyebilirsiniz.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    18,3 KB · Görüntüleme: 30
Alabilirsiniz ama sorun da yaşayabilirsiniz. Az önce 1aydır aldığı tavanın gelmemesi üzerine konu açan birinin konusunu okudum. Gerçekten şok oldum. Satıcısı da hepsiburada.

Merhaba arkadaşlar, geçen günlerde Hepsiburada'da Sapphire RX 5700 XT modelleri indirime girmiş ve fiyatı 3.350 TL civarlarında, sizce bu fiyata kaçırılmamalı mı yoksa beklemeli miyim?
Eylül'e kadar bekleyecektim normalde fakat indirim olduğunu görünce sorma gereksiniminde buldum kendimi, şimdiden teşekkürler ilk postum bu arada hatalarımı söyleyebilirsiniz.
Eğer satıcı Hepsiburada ise ürün çok geç gelir.
Değil ise daha erken gelir.

Hepsiburada'da dan 1 aydır alışveriş yapıyorum daha önceside var. Ben sıkıntı yaşamadım İşlemcimi ekran kartı mı ssd mi kasayı ordan aldım. Bu arada bursa ilçede oturuyorum satıcının kendisi hepsiburda olarak aldığım ürünler en geç 2 gün içinde geldi. 3 günü bulan hiç olmadı. Not: hepsi jet kargoları olduğu için donanım ürünlerine daha hassas davaranıyorlardır diye düşünüyorum.

2 hafta önce ince hesap cuma indirim de arkadaşa aldık Asus rog strix 5700 xt 3499 tl idi.
Biraz bekle istersen cuma günü belki indirim yakalarsın.
cevabın için teşekkür ederim, incehesabı kargo süresinden dolayı kullanmak istemiyorum. Anakart almıştım 1 ayda kargolayamadılar.
Bence alınır. Alternatif olarak bunu bırakayım.
RAW II serileri sıkıntılı diye duymuştum.
3700lü rakamları bende gördüm sonra 4200 tl civarına çevirdiler. Tekrar mı güncellediler fiyatı?
evet şuan baktığımda da hala 3700 TL civarlarında.
Hepsiburada benim tarafıma kargolamada sıkıntı yaşamadı hiç aldığım çoğu ürün 1-2 gün içinde geliyor kargoda sıkıntı olacağını sanmam sizce bu fiyatı kaçırmamalı mıyım ?

Yeni konular

Geri
Yukarı