RX 5700 XT Ekran kartı İtopya garanti işlemleri

erenozdemir52

Decapat
İncehesap'tan aldığım ekran kartını garantiye gönderdim onlarda endeks bilişime göndermişler ürün arızalı çıkmış değişim veya iade olacak modeli Sapphire Nitro RX 5700 XT hiçbir yerde stokta. Yok şimdi ne yapmalıyım? Daha aramadılar ama arıcaklardır muadil olarak ne istemeliyim? Para iadesi kesinlikle istemiyorum 3300 TL ile ne alacağım ayakkabı bile alamam 😂 başlığa İtopya yazılmış ben yazmadım İncehesap olacak değerli arkadaşlar...

Son düzenleme:
Keşke garantiye yollamasaydın bozuk olmasa bile bozuk diyorlar. Arayıp kartı tekrar iste bozuk hali bile verdikleri paranın 3 katı eder.
Para iadesi istemicem ki yani aynı modelle değişim isticem
Para iadesi istemicem ki yani aynı modelle değişim isticem
Eğer sadece iade derlerse o zaman avukata sorarım thh ye giderim ya da kartı geri verin derim

İstediğin yere git sadece para iade ediyorlar. Aynı modeli de vermiyorlar. Daha önce çok konusu açıldı. Vakit erken iken kartını geri iste bence.

İstediğin yere git sadece para iade ediyorlar. Aynı modeli de vermiyorlar. Daha önce çok konusu açıldı. Vakit erken iken kartını geri iste bence.
Ama bu arızanın neden olduğunu nasıl öğrenebilirim
Cevaplarınız için çok sağ olun arkadaşlar İncehesap'tan yetkili ile konuştum servis raporu onlara ulaşmamış ulaşınca bana stoklarında varsa değişim yoksa muadil ürün teklifinde bulunacaklar gelişme yaşandıkça burayı bilgilendireceğim.

Son düzenleme:
Ama bu arızanın neden olduğunu nasıl öğrenebilirim
Cevaplarınız için çok sağ olun arkadaşlar İncehesap'tan yetkili ile konuştum servis raporu onlara ulaşmamış ulaşınca bana stoklarında varsa değişim yoksa muadil ürün teklifinde bulunacaklar gelişme yaşandıkça burayı bilgilendireceğim.
Ne yaptınız hocam, güncel durum nedir ? Bende ASUS VG259QM monitörümü servise gönderdim. DOA değişim belgesi ile değişim kararı verdiler. Ellerinde olmadığı ve üretilmediği için fatura tutarınca ödeme yapmak istiyorlar. Fatura tutarı 3500 TL. Monitörün şuan ikinci el fiyatı 5000 TL den başlıyor. Siz ne yaptınız, nasıl çözüme kavuşturdunuz ?

Geri
Yukarı