RX 5700 XT FPS değerleri nasıl?

@lazye sizin rehberdeki THICC II ve THICC III ped boyutları farklı. Sizin rehberi nereden edindiğinizi ya da boyutları nereden öğrendiğinizi sorabilir miyim? XFX'e ulaşmaya çalıştım ulaşamamıştım.

EK: RAW 2 ile aynı sanırım. Tam olarak hangi resim hangi markayı temsil ediyor anlayamadım :D

Hocam evet bir an yanlış söyledim. Bunları kendi ellerime geçen ve tamirci bir arkadaşımın eline geçen ekran kartlarında bunları deneyimledik. Başka bir yerde bu kadar bu modelin boyutlarını bir arada bulma ihtimaliniz yok zaten :)

Marka isimleri altında modelleri ve onun altında da resimlerle boyutlarini verdim gayet anlaşılabilir aslında nerede takildiniz ?

Evet RAW 2 ile aynı önce isimlendirme sonra resim olarak paylaşmıştım. Bilgiler birebir doğru olduğunu da belirteyim.

Hocam evet bir an yanlış söyledim. Bunları kendi ellerime geçen ve tamirci bir arkadaşımın eline geçen ekran kartlarında bunları deneyimledik. Başka bir yerde bu kadar bu modelin boyutlarını bir arada bulma ihtimaliniz yok zaten :)

Marka isimleri altında modelleri ve onun altında da resimlerle boyutlarini verdim gayet anlaşılabilir aslında nerede takildiniz?

Evet RAW 2 ile aynı önce isimlendirme sonra resim olarak paylaşmıştım. Bilgiler birebir doğru olduğunu da belirteyim.

Tamamdır. Önce isimlendirme sonra resim olacak şekilde termal pedleri sipariş vereyim uygun bir zamanda macun ve ped değişimi yapacağım. Teşekkürler destek için.

Yeni konular

Geri
Yukarı