RX 5700 XT hazır sistem yok

Hocam 200 lira aşıyor eğer tam sınır 11500 ise bunu önerebilirim.

Hocam 200 lira aşıyor eğer tam sınır 11500 ise bunu önerebilirim.

Gaminggentr son 3-4 aydır aşırı sorun çıkartmaya başladı. Gönderdiği kasanin camı kırık çıktı hiç ilgilenmeden direk kargo firmasıyla görüşün dediler.
Garantiye ekran kartı gönderdim, geri almam 41 gün sürdü, bir arkadaş SSD'sini gönderdi 2.5 ay sonra alabildi.

Beklerim aslında ama Sinerji Lunaspia-V1 Ryzen 5 3600 16GB 500GB NVMe M.2 SSD RTX3060 [Gaming PC] bu sistemin indirimi pazar günü bitiyor dediğin gibi beklesem 11500'e RX 6700 XT sistem toplayabilir miyim ona göre hareket edeceğim.

Bana RTX 3060 o bütçede pek alınacak kart değil, kas gücü çok kırpılmış. 3060 Ti veya 6700 XT bariz güçlü ve daha uzun ömürlü.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bana RTX 3060 o bütçede pek alınacak kart değil, kas gücü çok kırpılmış. 3060 Ti veya 6700 XT bariz güçlü ve daha uzun ömürlü.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Peki hocam o attığın 5700 olan beni uzun bir süre götürürmü veya darboğaz yaşatır mı?

Hocam önerebileceğin başka sistem var mı?

Geri
Yukarı