RX 5700 XT için PSU ve kasa önerisi

Cirilla Fiona

Decapat
Daha fazla  
Dostlar selamlar. Ekran kartımı güncelledim ve XFX RX 5700 XT aldım. Eski kasam soğutma ve PSU açısından yetersiz olduğu için bunları da değiştirmek istiyorum. Bu sebeple 1000-1200 TL civarında bir bütçe ayırdım. PSU olarak, High Power 750W 80+ Gold performance gd, kasa olarak ise Dark Guardian Pro düşünmüştüm. Bu ikisi biraz bütçemi aşıyor ama çok iyilerse birazcık daha bütçe arttırmaya gidebilirim. Sizin bu belirttiğim bütçede veya birazcık aşağısında daha iyi önerileriniz varsa yardımınızı beklerim. Kasanın mesh ve toz filtreli olması lazım, şimdiden teşekkürler.

Sistemim de bu şekilde:
Ryzen 5 2600 (birkaç aya güncelleyeceğim)
ASUS Prime B450M-K.
XFX RX 5700 XT thicc 2.
Corsair Vengeance 2x8 2400 MHz DDR4 RAM (birkaç haftaya 3200MHz'ye geçeceğim)

Son düzenleyen: Moderatör:
Dark gibi bir çöpe o kadar para vermeyin. Onun yerine buna bakın:
Bütçeyi aşarsa buna bakabilirsiniz, Dark'tan daha kalitelidir.

Seçtiğiniz PSU gayet iyi. :)

veya MSI Mag Forge 100r Temperli Cam 2x A-rgb Fan ,1x 120mm Fan Atx Gaming Kasa | Trendyol

Hocam bu ürün psu'suz olsa düşünebilirdim.
Dark gibi bir çöpe o kadar para vermeyin. Onun yerine buna bakın:
Bütçeyi aşarsa buna bakabilirsiniz, Dark'tan daha kalitelidir.

Seçtiğiniz PSU gayet iyi. :)
İlk attığınız çok güzelmiş gerçekten, fakat dediğiniz gibi bütçemi aşıyor biraz. Açıkcası cevaplara baktığım zaman msi mag ve zalman arasındayım şuan
veya MSI Mag Forge 100r Temperli Cam 2x A-rgb Fan ,1x 120mm Fan Atx Gaming Kasa | Trendyol
Bu üründe ortadaki kalın çizgi beni biraz rahatsız etti. Keşke tamamen mesh yapsalarmış.

Hocam bu ürün PSU'suz olsa düşünebilirdim.

İlk attığınız çok güzelmiş gerçekten, fakat dediğiniz gibi bütçemi aşıyor biraz. Açıkcası cevaplara baktığım zaman MSI Mag ve Zalman arasındayım şu an.

Bu üründe ortadaki kalın çizgi beni biraz rahatsız etti. Keşke tamamen mesh yapsalarmış.

Hocam tamamen mesh zaten. Fiziksel şeklinden dolayı çizgili görünüyor.

Hocam tamamen mesh zaten. Fiziksel şeklinden dolayı çizgili görünüyor.
He yok o anlamda dememiştim hocam. Bu ortadaki kalın çizgiden bahsediyordum. Biraz baktığımda bu kasada benim için en önemli eksiklik toz filtresinin olmaması.
1604153913413.png

Hocam bu ürün PSU'suz olsa düşünebilirdim.

İlk attığınız çok güzelmiş gerçekten, fakat dediğiniz gibi bütçemi aşıyor biraz. Açıkcası cevaplara baktığım zaman MSI Mag ve Zalman arasındayım şu an.

PSU'da aramıyor musunuz? 600W gayet yeterli.

Geri
Yukarı