RX 5700 XT ile i5 7400 darboğaz yapar mı?

Peki yeni nasıl kartlarda iyi olur mu çünkü ben çıkınca yakın zamanda RTX 3000 serisini ya da RX5900 ya da RX5800 serisini almayı düşünüyorum.
i7 9700K Çok güçlü, overclock yaparsan rahatlıkla besler ki stok haliyle de besleyeceğini düşünüyorum.
Z370 Anakartın ve hazır bütçen varsa satmaya hiç kalkışma K serisi i7'ler seni rahatlıkla götürür.

Elinizdeki parçalar ve bütçeniz ile AMD sistem toplamak çok mantıksız olur en iyisi
i7 9700K veya 8700K'dır eğer soğutucuya bütçeniz 9700K ile yetmiyorsa ikinci el olarak alın işlemciyi ama işim sağlam olsun sıfır alayorum derseniz 8700K'işinizi rahatlıkla görecektir.
Peki yeni nasıl kartlarda iyi olur mu çünkü ben çıkınca yakın zamanda RTX 3000 serisini ya da RX5900 ya da RX5800 serisini almayı düşünüyorum.

Ileri de alacağınız ve düşündüğünüz kartlar 1080P için olmadığından dolayı i3 bile besler o kartları.

Teşekkürler i7 9700K almaya karar verdim RTX 2080 Ti'yı bile besleyebiliyor OC ile yeni nesil kartları da çok rahatlıkla besleyebilceğini düşünüyorum.

Teşekkürler i7 9700K almaya karar verdim RTX 2080 Ti'yı bile besleyebiliyor OC ile yeni nesil kartları da çok rahatlıkla besleyebilceğini düşünüyorum.
Anakartının BIOS'unun güncel olmasına dikkat et, 9. Nesil ile görüntü vermez yoksa. Bilgisayarı çalıştırabiliyorsan kontrol et bence.

Teşekkürler i7 9700K almaya karar verdim RTX 2080 Ti'yı bile besleyebiliyor OC ile yeni nesil kartları da çok rahatlıkla besleyebilceğini düşünüyorum. Konu Kilitlenebilir
Biliyorsunuz ki K ibareli işlemcilerden soğutucu çıkmıyor eğer 5.0Ghz oc felan düşünüyorsanız sağlam bir soğutucu gerekir
Elinizdeki soğutucuyu söyleyebilirmiziniz.
@Omagah

Yeni konular

Geri
Yukarı