RX 5700 XT Mech dalgalı sıcaklık değerleri

bu model için çok video yok sıcaklığı kasanının üst tarafına 2 egzoz fan takarak düşürebilir miyim

Elbette bir nebzede olsa sıcaklıklarda düşüş olabilir, tek egzoz fanından daha iyidir, ben kasamda 2 tane kullanıyorum sıcaklıklarım çok iyi. Senin arkadaki ile birlikte 3 olursa daha iyi olur. Ama çok etki etmesini de bekleme.

Evet şimdi baktım. Ama RX 5700 XT yine de termal tasarım olarak sıkıntılı bir kart, niye çıkarmamışlar ben de anlamadım.
aslında Mech modeli değil diğer modeller de böylr sapphire bile sıcak çalışıyor sanırım çözüm ekstra fan ve termal ped değişimi gibi duruyor
Elbette bir nebzede olsa sıcaklıklarda düşüş olabilir, tek egzoz fanından daha iyidir, ben kasamda 2 tane kullanıyorum sıcaklıklarım çok iyi. Senin arkadaki ile birlikte 3 olursa daha iyi olur. Ama çok etki etmesini de bekleme.
5 derece düşse yeterli hocam havalarda soğuyor yavaştan

aslında Mech modeli değil diğer modeller de böylr sapphire bile sıcak çalışıyor sanırım çözüm ekstra fan ve termal ped değişimi gibi duruyor

5 derece düşse yeterli hocam havalarda soğuyor yavaştan

Evet havalarda soğuyor yavaştan, şimdiden 2 takviye fan takıp kış boyu sıcaklıkları kontrol edip yaza doğru ona göre müdahale edebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı