RX 5700 XT Nitro+ vs. ROG STRIX

RX 5700 XT

• RX 5700 XT Asus ROG STRIX

• RX 5700 XT Sapphire Nitro+

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

Lyraess

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5600 - RX6700XT - 8x4 3000 MHz
Linkler aşağıda bulunuyor arkadaşlar. Görebileceğiniz üzere ROG STRIX olan sürüm diğerinden 300 TL kadar daha fazla. Ayriyeten iki model de amiral gemisi diyebileceğimiz modeller. Siz olsanız hangisini alırdınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
ROG 5700XT Strix üretim hatalı revizyonlarında da şikayetler var NİTRO+ SE alın geçin. Çok güçlü psu ister haberiniz olsun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Rezalet kelimesi bir ekran kartı olsaydı RX 5700XT ROG Strix olurdu. Almayı düşündüğün kart için en kötü modellerden biri. Bence MSI Gaming X RX 5700XT için en iyi model.

İnsanların yorumları tamamen model algısıyla ilgili. ROG'u nasıl bilirdiniz dersin, iyi bilirdik derler ancak spesifik bir model için bir şey araştırdıklarını sanmıyorum. Özellikle RX 5700XT için ROG alınmayacak yegane modellerden. Sapphire sevmem ama ROG yerine yine Nitro+ tercih ederim.

Dostum sana ulaşmam lazım kulaklık için acil nasıl yaparım?
Rezalet kelimesi bir ekran kartı olsaydı RX 5700XT ROG Strix olurdu. Almayı düşündüğün kart için en kötü modellerden biri. Bence MSI Gaming X RX 5700XT için en iyi model.

İnsanların yorumları tamamen model algısıyla ilgili. ROG'u nasıl bilirdiniz dersin, iyi bilirdik derler ancak spesifik bir model için bir şey araştırdıklarını sanmıyorum. Özellikle RX 5700XT için ROG alınmayacak yegane modellerden. Sapphire sevmem ama ROG yerine yine Nitro+ tercih ederim.
Mert kardeşim sana ulaşabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Linkler aşağıda bulunuyor arkadaşlar. Görebileceğiniz üzere ROG STRIX olan sürüm diğerinden 300 TL kadar daha fazla. Ayriyeten iki model de amiral gemisi diyebileceğimiz modeller. Siz olsanız hangisini alırdınız?

İkisi de değil, XFX Thicc III tasarımı. Daha ucuz ve ROG'dan daha başarılı bir soğutması var. Kendim kullanıyorum, kasamın hava akımı kötü olmasına rağmen 75 dereceyi geçmedi hiç.

Yeni konular

Geri
Yukarı