RX 5700 XT R7 3700X Sisteme Değişiklik Önerisi

Bu sistemi öneririm. Sıvı soğutma hediyesi de var.
2019-07-22 19_06_52-Window.png

Kasa tamam ama içerisindeki PSU bu çaptaki sisteme düşük kalır. En azından Gold verimli PSU değişikliği yapıp beraberinde gelen PSU satarsan veya sadece kasa ve Gold verimli PSU ayrı alınabilir.
RX5700XT'nin güç tüketimi RX570'e yakın. Ben RX570'in ısınan ve çift fanlı olan bir modelini (Asus EX) 500W ve sertifikasız bir PSU ile kullanabiliyorsam o arkadaş o ekran kartını o PSU ile kullanabilir. Ayrıca Tier(PSU seviyesi) verimlilikten daha önemlidir.

RX5700XT'nin güç tüketimi RX570'e yakın. Ben RX570'in ısınan ve çift fanlı olan bir modelini (Asus EX) 500W ve sertifikasız bir PSU ile kullanabiliyorsam o arkadaş o ekran kartını o PSU ile kullanabilir. Ayrıca Tier(PSU seviyesi) verimlilikten daha önemlidir.

Kullanır kullanmasına ona lafım yokta seçtiği parçaları baz aldığımdan sadece 80+ o PSU bu sisteme düşük kalıyor diyorum. Ayrıca Gold verimli dediysem piyasadaki kalburüstü markaların Gold verimlisinden bahsediyorum onlarda zaten Tier olarak üstlerde oluyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı