RX 5700 XT satış linkleri

Tafabay

Hectopat
Yer
Çanakkale Biga
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhabalar. Ekran kartım yok şu an fakat bu konu biraz detaylı o yüzden yok diyorum. Bugün RX 5700 XT çıkış yapmış görünüyor fakat çoğu yerde yok ve olanlar da görünüşe göre referans modeller. RX 5700 XT satış linki arıyorum arkadaşlar ve bu kartın tavsiye edilen satış fiyatı ~2700 TL değil mi? Oysa Vatan'da ve İtopya'da kartın fiyatı 3300 TL.​
İtopya linki​
Vatan linki​
N11 linki​

Arkadaşlar merhabalar. Ekran kartım yok şu an fakat bu konu biraz detaylı o yüzden yok diyorum. Bugün RX 5700 XT çıkış yapmış görünüyor fakat çoğu yerde yok ve olanlar da görünüşe göre referans modeller. RX 5700 XT satış linki arıyorum arkadaşlar ve bu kartın tavsiye edilen satış fiyatı ~2700 TL değil mi? Oysa Vatan'da ve İtopya'da kartın fiyatı 3300 TL.​
İtopya linki​
Vatan linki​
N11 linki​
Stokta görünüyorlar. Stokta olmasa zaten, şu tarihte stokta yazarlardı. İtopya öyle yapıyor.

Arkadaşlar Selam,

Bir de merak ettiğim konu arasında üreticisi MSİ yada Sapphire olmasının ne gibi farkları olabilir. Avantajları ya da dezavantajları ne olabiliyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı