RX 5700 XT sistem alınır mı?

Ardareis

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu bilgisayarı almayı düşünüyorum inşallah. Sorularım var. Cevaplarsanız sevinirim.
1-Kasanın hava sirkülasyonu nasıl?
2-Kötü parçası var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki bu kasa nasıl?
O zaman bu bütçeyi belirttiğiniz yeni bir başlık açabilirsiniz biri toplayabilir. @RPM bu arkadaş güzel topluyordu yanlış hatırlamıyorsam, o yüzden etiket attım rahatsızlık verdiysem kusura bakmayın.

Peki bu kasa nasıl?

Aynı sistemi parçaları ayrı ayrı aldığınızda daha ucuza gelir. Anakart çok giriş seviyesi mesela hazır sistemde. Bu bütçeye orta seviye parçalarla daha ileriye dönük bir sistem toplanabilir. Parçalara ait tam bir bilgim olmadığı için toplama konusunda yardımcı olamıyorum ancak olabilecek bir arkadaşı üstte etiketledim, ondan cevap beklemenizi öneririm. :)

Aynı sistemi parçaları ayrı ayrı aldığınızda daha ucuza gelir. Anakart çok giriş seviyesi mesela hazır sistemde. Bu bütçeye orta seviye parçalarla daha ileriye dönük bir sistem toplanabilir. Parçalara ait tam bir bilgim olmadığı için toplama konusunda yardımcı olamıyorum ancak olabilecek bir arkadaşı üstte etiketledim, ondan cevap beklemenizi öneririm. :)

Bilmiyorum ben toplamaya çalıştım pek beceremedim yüksek RPM'i etiketledim konuya müsait ise bakar.
Genellike Vatan Bilgisayar'ın OEM kasa ve güç kaynaklarını beğenmiyorlar.

Aynen fark ettim.

Geri
Yukarı